Marlies Möller plaukų priežiūros priemonės

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Aukščiausios klasės prabangių plaukų priežiūros priemonių gamintojas Marlies Möller jau 30 metų siūlo platų produktų asortimentą, kurie puikiai išpildo išrankiausių klientų reikalavimus. 1988 m. vokiečių plaukų stilistė Marlies Möller sukūrė savo plaukų priežiūros priemonių asortimentą ir sudarė pagrindus tarptautiniu mastu sėkmingam prekės ženklui, kuris dabar yra tarp 3 geriausių Europos plaukų priežiūros gamintojų parfumerijos ir kosmetikos sektoriuje. Ilgamečiai moksliniai tyrimai leidžia Marlies Möller grožio plaukų priežiūros kūrėjams sutelkti dėmesį į skirtingus plaukų tipus ir individualius klientų poreikius.

Gyvybingumas, blizgesys ir grynas grožis

Marlies Möller grožio plaukų priežiūros priemonės atitinka visus plaukams keliamus reikalavimus. Ši išskirtinė plaukų priežiūros sistema tai daro apimdama tris valymo, priežiūros ir formavimo etapus, naudodama platų produktų asortimentą. Marlies Möller  grožio plaukų priežiūros priemonės papildo asortimentą plačiu šepečių pasirinkimu. Italijoje rankų darbo plaukų šepečiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, yra skirti puoselėti ir lepinti pačius išrankiausius plaukus. Platus šepečių asortimentas, kaip ir plaukų priežiūros priemonių asortimentas, siūlo individualius produktus valymui, priežiūrai ir formavimui.

Prabanga plaukams – šilkas, lotosas ir kt.

Aukščiausios kokybės ekstraktai ir taurieji aliejai – labiausiai rafinuoti ingredientai sudaro Marlies Möller grožio plaukų priežiūros produktų pagrindą. Tam sujungiami išskirtiniausių medžiagų ekstraktai šampūnams ir formavimo bei puoselėjimui skirtoms priemonėms. Pavyzdžiui šilkas ir jūros šilkas palepins plaukus tikra prabanga. Pridėjus šampano, vynuogių ir vynmedžių ekstraktų, plaukai įgauna papildomą gyvybingumo ir energijos dalį. Pasirinktos augalinės kilmės sudedamosios dalys, tokios kaip kviečių baltymai, mėlynojo lotoso ekstraktas arba vitaminas E, skatina stiprumą, gyvybingumą ir apimtį. Marlies Möller grožio plaukų priežiūros priemonės – itin efektyvios, profesionalios ir aukščiausios kokybės, skirtos išrankiausiems klientų reikalavimams.

Atverkite duris į tobulos, prabangios ir profesionalios plaukų priežiūros pasaulį, kuriame kiekvienas ras tai, ko jam asmeniškai reikia. Marlies Möller plaukų priežiūros priemonės puoselėja plaukus, galvos odą ir jausmus, leidžia mėgautis geriausių salonų patirtimi namuose. Harmoninga plaukų priežiūros sistema kartu su aukštos kokybės rankų darbo plaukų šepečiais – teisingas derinys bet kokioje situacijoje: kai norite palepinti plaukus, kai jiems reikia profesionalios ir veiksmingos priežiūros, kai trūksta laiko sau. Lengvai naudojamos ir veiksmingos išskirtinės Marlies Möller priemonės padės jums sukurti nepriekaištingą įvaizdį. Profesionalių meistrų sukurtas rezultatas namuose ir pojūtis, tarsi ką tik išėjus iš prabangaus salono.