Bondi Sands produktai

Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Daugiau nei geriausi savaiminio įdegio, saulės priežiūros, odos priežiūros ir kūno produktai, Bondi Sands yra apie smėlį, jūrą ir saulę bei su jais susijusį gyvenimo būdą.

Įkvėptas žinomiausio Australijos paplūdimio, Bondi Sands užtikrina, kad saulės nubučiuotas spindesys būtų pasiekiamas visiems, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje esate. Svajojate apie salono kokybės savaiminio įdegio priemones ir SPF? Prabangus prekės ženklo asortimentas ne tik suteikia aukso spindesį, bet ir drėkina bei maitina odą, todėl ilgiau išliksite bronzinis.

Bondi Sands yra Australijos prekės ženklas, kurį 2012 m. įkūrė Melburne gyvenantis Blairas Jamesas (kuris anksčiau vadovavo soliariumų salonams) ir jo draugas Shaunas Wilsonas, reaguodami į naują įstatymą, draudžiantį gultus. Jie perkėlė salonų dėmesį į purškiamą įdegį ir, užuot naudoję importuotus produktus, nusprendė sukurti savo. Produktas greitai iš įdegio purškalo tapo losjonu, kurį galėjo nusipirkti bet kas. Nuo tada prekės ženklas išsiplėtė ir dabar siūlo platų savaiminio įdegio ir saulės priežiūros priemonių asortimentą, taip pat odos priežiūros ir kosmetikos priemones.

Bondi Sands užfiksuoja legendinį Australijos gyvenimo būdą ir pristato jį jums kiekvieną dieną. Kruopščiai sukurtos formulės suteikia odai spindesio, kuris atrodo tarsi atkeliavęs tiesiai iš pačios Australijos – ne iš butelio!

Bondi Sands yra PETA patvirtintas prekės ženklas, o tai reiškia, kad nei jie, nei jų tiekėjai neatlieka ir neužsako jokių bandymų su gyvūnais. Beveik visi jų produktai (išskyrus saulės priežiūros produktus, kurių sudėtyje yra natūralaus bičių vaško) yra draugiški veganams, todėl jie glaudžiai bendradarbiauja, kad netrukus taptų 100 % veganais!

Susiejimas su garsiausiu Australijos paplūdimiu reiškia, kad prekės ženklas pripažįsta savo atsakomybę aplinkai. Bondi Sands Suncare sukurta taip, kad būtų nekenksminga rifams, tai reiškia, kad jame nėra oksibenzono ir oktinoksato (kurie, kaip manoma, sukelia koralų balinimą), ir įsipareigoja iki 2025 m. turėti visiškai perdirbamas pakuotes.

Bondi Sands prekės ženklas audringai užkariavo Australijos ir tarptautinę rinką. Be dominavimo daugelyje rinkų, Bondi Sands savaiminio įdegio gaminių asortimentas bėgant metams buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais. Kai kurie iš jų yra moterų sveikatos ir kūno rengybos netikro įdegio apdovanojimas už geriausią universalų gaminį ir POPSUGAR Australijos grožio apdovanojimų balsavimas už geriausią savaiminio įdegio priemonę.

Turėdamas didelę socialinę žiniasklaidą, daugiau nei milijoną sekėjų Instagram tinkle, Bondi Sands prekės ženklas taip pat turi daugybę žvaigždžių ir įžymybių, išprotėjusių dėl jų natūralių savybių ir saulės nubučiuotos išvaizdos, įskaitant Kylie Jenner, Steph Claire Smith, Tammy Hembrow, Sarah Ashcroft, Nat Rose, Michael Finch, Shanni Grimmond, Sammy Leo, Ashy Bines, Gretty Rose, Olivia Culpo, Stassie Baby ir kt.

Bondi Sands priklauso, gaminama ir vystoma Melburne, Australijoje.