Prekių ženklai Yra 1458 prekių ženklai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 1458 dalykų
 • Beauty Jar

  Beauty Jar yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, kuris veikia Latvijoje – vienoje ekologiškiausių ir švariausių Rytų Europos šalių. Jis derina natūralius ingredientus, rankų darbo produkciją, ekologišką požiūrį, stebinančius produktus ir sultingus aromatus. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės akimirka, kol Beauty Jar rūpinasi jūsų kūnu ir oda! 

 • Biotebal

  Jau 85 metus Biotebal prekės ženklas padeda įvairaus amžiaus pacientams. Tai didžiausia Lenkijos vaistų gamintoja ir viena pirmaujančių farmacijos kompanijų Vidurio ir Rytų Europoje. Biotebal veiklą vertina gydytojai ir vaistininkai, su kuriais bendradarbiauja, siekdami padėti pacientams gyventi ilgai ir sveikai.

  Biotebal yra didžiausia Lenkijos vaistų gamintoja. Kas aštunta Lenkijos vaistinėse parduodamų vaistų pakuotė yra „Polpharma“ produkcija. Gaminami receptiniai ir stacionarūs vaistai, nereceptininiai preparatai (be recepto), taip pat maisto papildai, kosmetika ir medicinos prietaisai.

 • Casmara

  Tradicijų ir patirties derinys sukuria 45 metų istoriją turinčią įmonę, kurios varomoji jėga yra šeima, o sėkmės pagrindas – atsidavimas ir atkaklumas. Casmara prekės ženklas siūlo efektyviausius produktus, naudojant unikalias ir išskirtines formules, kad taptų savo klientų grožio sąjungininkais, padėdami jiems būti geriausia savo versija. Įmonė teikia kosmetiką, pagamintą su aistra ir atsidavimu, užtikrinant kiekvieno procesų kokybę.

 • Dr. Althea

  Dr. Althea yra Korėjos aukščiausios kokybės priežiūros prekės ženklas, išsiskiriantis elegantiško ir rafinuoto grožio siekiu. Prekės ženklas yra pripažintas dėl savo novatoriškų formulių ir unikalaus elegantiško dizaino derinio su grynais ir subtiliais ingredientais.
  Dr. Althea įsipareigojimas siekti meistriškumo akivaizdus jos bendradarbiavime su dermatologais ir kosmetikos mokslo tyrinėtojais. Ši partnerystė užtikrina, kad prekės ženklo produktai būtų sukurti remiantis mokslu, garantuojant efektyvumą ir puikius rezultatus.

  Pasirinkę Dr. Althea, turėsite prieigą prie aukščiausios kokybės odos priežiūros produktų, kurie suteikia prabangios patirties ir matomų rezultatų.

 • Murray's

  Ponas CD Murray, Murray's Superior Products Company įkūrėjas, savo verslą grindė paprastu principu. Jis tikėjo, kad sąžiningas produktas, parduodamas už teisingą kainą, lems sėkmę. Jis pradėjo gaminti plaukų produktus savo Čikagos kirpykloje 1925 metais.

  Murray's toliau augo, išlikdamas ištikimas šiems principams. Dabar tarptautiniu mastu žinoma kompanija Murray's platinama visame pasaulyje, o Murray's Original Hair Dressing Pomade yra viena iš labiausiai atpažįstamų ir geriausiai parduodamų visų laikų plaukų produktų.

 • Yves De Sistelle

  Yves De Sistelle yra kvepalų prekės ženklas, kuris įkvėpimo semiasi pačiame Paryžiaus mados ir parfumerijos pasaulyje.

  Yves de Sistelle, sutelkdamas dėmesį į kokybę ir kūrybiškumą, kuria elegantiškus, rafinuotus ir stilingus kvepalus. Jie naudoja kruopštų natų mišinį, todėl gaunami unikalūs ir įsimintini kūriniai, paliekantys ilgalaikį įspūdį. Yves de Sistelle kvepalai tinka įvairiems poreikiams ir progoms, leisdami žmonėms išreikšti savo asmeninį stilių pasitelkiant kvepalų galią. 

 • 365 Days

  365 Days – tai kvapai, įkvėpti populiaraus filmo „365 dienos“. Jie praturtinti unikalia ISO E SUPER molekule, kuri, patekusi ant odos, aktyvina natūralius feromonus. Jausdama kūno šilumą, ji pasirenka individualią natą ir pamažu skleidžia ją kartu su kitais kvapais.

 • 3LAB

  3LAB yra pasaulinė aukštųjų technologijų odos priežiūros lyderė. Tai moksliniais tyrimais pagrįsti ir itin efektyvūs produktai, padedantis sugrąžinti sveiką odos būklę bei išvaizdą.

 • 4711

  4711 kvealai - originalūs aromatai tiek vyrams, tiek moterims. 

 • A'Pieu

  0 prekės

 • Abercrombie & Fitch

  Abercrombie & Fitch – prekės ženklas atspindintis amerikietišką gyvenimo būdą.

 • Accentra

  Nuo 1992 metų Accentra yra ne tik didmeninė prekyba ir importuotoja, bet ir gamintoja. 2017 metų rudenį prekės ženklo gamyba buvo išplėsta ir nuo tada Accentra gamina ne tik muilus ir namų kvapus, bet ir natūralią kosmetiką „Made in Germany“.

  Prekės ženklas džiugina savo vartotojus novatoriškais produktais odos priežiūros, maudymosi ir kosmetikos srityse bei padeda klientams lengvai pasirinkti, nes jų asortimentas yra labai įvairus. Tendencijų ir inovacijų kūrimas yra prekės ženklo aistra, o neįprasti dovanų aksesuarai kūno priežiūrai, maudynėms ir kosmetika – tai yra didžiulė Accentra stiprybė.

  Šiandien Accentra ženklo asortimentas yra įvairesnis nei bet kada.
  Turėdami temines linijas, susidedančias iš puikių sezoninių prekių, modernių tendencijų produktų, tvariai supakuotos natūralios kosmetikos ir daug daugiau, savo klientams įmonė siūlo viską, ko tik širdis geidžia. Senas Accentra reklaminis šūkis: mes burbuliuojame nuo idėjų!

 • ACQUA DELL ELBA

  0 prekės

 • Acqua di Praga

  Acqua di Praga kvepalai švenčia meną ir kūrybiškumą, kurie taip pat yra Čekijos paveldo dalis. Šiuose kvepaluose klasikinės tradicijos maišomos su moderniais elementais, o rezultatas yra unikalus kvapas, į kasdienį gyvenimą įnešantis dalelę Čekijos istorijos ir tradicijų dalį. 

  Prekės ženklas Acqua di Praga kviečia peržengti kasdienybę ir atrasti kvapą, kuris iš tikrųjų atspindi miesto esmę, istoriją ir dvasią. Tai kvepalai be lyties; tai jūsų individualumo ir asmeninio stiliaus atspindys. Dėvėdami Acqua di Praga kūrinius jūs darote pareiškimą apie tai, kas esate ir už ką atstovaujate. Jūs priimate saviraiškos meną ir parodote pasauliui savo tikrąjį save!

 • Adidas

  Adidas kvepalai, pasižymintys gaivinančiomis natomis, puikiai tinkamoms sportui. Adidas sukūrė per 50 kvepalų rūšių.

 • Adolfo Dominguez

  Adolfo Dominguez yra pirmasis ispanų dizaineris, kuris sukūrė savo vardo visą kvepalų asortimentą. Jo aromatai sukurti bendradarbiaujant su parfumeriais Joan Bruses ir Puig.

 • Aedes de Venustas

  Pirmasis Aedes de Venustas parfumerijos butikas prieš 17 metų atidarytas Niujorke.

  0 prekės

 • Aesop

  Aesop įkūrė kirpėjas Dennisas Paphitis, 1987 m. Armadale mieste, Melburne. Tai yra garsus kosmetikos prekės ženklas iš Australijos, kuris šiandien yra platinamas visame pasaulyje ir turi tūkstančius gerbėjų dėl progresyvaus požiūrio į dizainą ir aukštos jų gaminiuose naudojamų ingredientų kokybės.

  Aesop siūlo odos, plaukų ir kūno priežiūros priemones, sukurtas skiriant kruopštų dėmesį detalėms, turint omenyje veiksmingumą ir jutimo malonumą.

  Prekės ženklo tikslas buvo sukurti aukščiausios kokybės odos, plaukų ir kūno priežiūros produktus. Aesop atlieka plačius tyrimus, kad gautų augalinės kilmės, laboratorijoje pagamintus ingredientus ir naudoja tik tuos, kurių saugumas ir veiksmingumas buvo įrodytas.

 • Affect

  Affect kelionė prasidėjo 2015 m. Bielsko-Bialoje, o šiandien produktai yra prieinami daugiau nei 20 šalių trijuose žemynuose. Affect kosmetika – profesionalų dovana makiažo entuziastams – ilgai išliekančios formulės, pigmentuotos spalvos, tikslūs aplikatoriai, odą puoselėjantys maitinantys ingredientai. Asortimente yra daug įvairių kosmetikos priemonių, kurios leidžia pasiekti visapusišką aukščiausio lygio makiažą.

  Affect yra Lenkijos prekės ženklas, gaminantis profesionalios kokybės makiažo kosmetiką už draugišką kainą. Affect įkūrėjos Agnieszka ir Beata – verslios moterys, tarp kurių profesinio susižavėjimo kibirkštis išryškėjo jau pirmųjų susitikimų metu organizuojant seminarus, mokymus, kosmetikos šou. Remdamosios asmenine patirtimi, pramonės žiniomis, pokalbiais su vizažistėmis ir kitomis moterimis, jos puikiai žinojo, ko trūksta Lenkijos vartotojams. Jos nusprendė įkurti modernų prekės ženklą, kuris būtų technologiškai inovatyvus ir atitiktų dinamiškai kintančius poreikius. 

 • Afnan Perfumes

  Afnan Perfumes-  Jungtiniuose Arabų Emiratuose įkurtas prekinis ženklas. Kompanija gamina aukštos kokybės kvepalus, eterinius aliejus, dezodorantus ir asmens higienos priemones.  Gaminiai atitinka visus esančius standartus Europoje, Amerikoje, Viduriniuose Rytuose. 

 • After Bite

  After Bite stabdo niežėjimą nuo vabzdžių įkandimų nuo 1975 m., kai prekės ženklo įkūrėjas išrado priemonę, kad įkyrūs vabzdžiai nesugadintų jo išėjimo į pensiją. Jis nežinojo, kad tiek daug žmonių pamėgs greitą niežulio malšinimą ir paprastą naudoti aplikatorių.

  Šiandien After Bite yra vabzdžių įkandimų mažinimo kategorijos lyderis ir siūlo platų tikslinių niežulio malšinimo sprendimų portfelį, kad šeimos galėtų mėgautis poilsiu lauke be nepatogaus blaškymosi.

Rodoma 1 - 36 iš 1458 dalykų