Žvakės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 267 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 267 dalykų

Ar žinojote, kad aromatinės žvakės gali ne tik papuošti namus, bet ir teigiamai veikti jūsų bendrą savijautą? Tinkamai pasirinkti aromatai padeda sukurti romantišką atmosferą, sumažinti patiriamą stresą, palengvinti atsipalaidavimą ar net pakelti darbo efektyvumą. Į Save24 katalogą sudėjome specialius dovanoms ir savęs palepinimui tinkančius kvapnius rinkinius bei susikaupusią įtampą sumažinti padedančias masažines žvakes. 

Jaukus namų akcentas

Nėra greitesnio būdo sukurti jaukią ir romantišką atmosferą, kaip uždegant kelias žvakes. Kai namuose pritrūksta šilumos ar norisi sukurti šventinę nuotaiką, kvapnios aromatinės žvakės gali būti puikiu sprendimu jiems sugrąžinti. Atlikti tyrimai rodo, kad žvakės padeda ne tik sukurti jaukumą, bet ir pajusti laimę. Pasirinkus tinkamą ir malonų kvapą, skirtingose namų zonose galima sukurti skirtingas nuotaikas: gaivą vonioje, romantiką miegamajame ar svetainėje. Lygiai taip pat skirtingų dydžių žvakės gali tapti stilinga interjero detale, o mirgančios švieselės – atpalaiduojančiu ritualu. Kataloge rasite porą didesnių, skirtingų kvapų žvakių stikliniuose induose, puikiai tiksiančių bet kuriame namų kampelyje. 

Puiki dovana pritrūkus idėjų

Ieškote paprastos, tačiau praktiškos dovanos artimam žmogui? Kvapnios žvakės gali būti puiki mintis! Kataloge rasite specialiai dovanoms sukurtus kvepiančius rinkinius. Juose – tarpusavyje suderinti kvapų ir spalvų žvakės, tualetinis vanduo, purškiamas dezodorantas, kremas, bei dušo gelis. Rinkinio sudėtis gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto komplekto, tačiau tinkamą variantą rasti lengva tiek vyrams, tiek moterims.

Norisi padovanoti ką nors intymaus? Dovanokite masažines žvakes. Kataloge rasite platų aliejinių masažams skirtų žvakių pasirinkimą. Jos pagamintos iš natūralių eterinių aliejų, todėl atgaivina ne tik kūną, bet ir mintis. Unikali žvakių sudėtis taip pat drėkina, maitina ir tonizuoja masažuojamą odą, todėl tokia dovana ypač vertinama. Masažinės žvakės internetu kainuoja mažiau nei fizinėse parduotuvėse, todėl toks sprendimas dar ir praktiškas. Apžvelkite asortimentą, išsirinkite tinkamiausią kvapą, o užsakytas žvakes pristatysime tiesiai prie jūsų arba artimo žmogaus durų. 

Aromatinės žvakės – lengvas būdas sukurti romantišką ir jaukią atmosferą kur bebūtumėte. Dovanokite sau ir artimiausiems romantiką, jaukumą ir galimybę atsipalaiduoti. Neradote ko ieškojote ar kilo klausimų renkantis? Susisiekite su mumis arba pateikite užklausą Save24 internetinio pokalbio konsultaciniame lange. Esame pasiruošę padėti išsirinkti ir atsakyti į visus kilusius klausimus.

Dovanų pakavimu neužsiimame, tačiau siūlome rinktis iš daugelio išskirtinai dovanai surinktų rinkinių, kurie jau yra supakuoti puošniau nei pavieniai produktai.

Ne, Save24 asortimente – tik kvapiosios bei masažinės žvakės.

Žvakės degimo laikas priklauso nuo pasirinktos žvakės bei jos masės. Apie 200 gramų sveriančios Jo Malone kvapiosios žvakės dega iki 48 valandų, tuo tarpu masažinės žvakės yra deginamos po truputį ir naudojamos masažui, todėl jų laikas nėra tiksliai nurodomas. Įprastai aromatinės žvakės dega apie 30-40 valandų.