Žvakės 

Rodoma 1 - 22 iš 22 dalykų
Rodoma 1 - 22 iš 22 dalykų

Žvakės gyvavo daugiau nei 3000 metų prieš mūsų erą. Ilgą laiką jų pagrindinė funkcija buvo suteikti šviesą. Šiais laikais jos naudojamos kaip interjero aksesuaras, suteikiantis dekoratyvų ir asmenišką atspalvį mūsų namams, o pats puikiausias dalykas yra kvapni žvakė.

Kvapniosios žvakės – puikus pasirinkimas, kai norime sukurti ypatingą nuotaiką šventei, vakarienei su draugais ar tiesiog jaukiam vakarui su knyga. Greta malonaus kvapo, žvakių liepsna pripildo namus jaukumo, malonios šviesos, o pats kvapas ore tvyro tol, kol deginame ją ir dar valandą ar dvi užgesinus.
Koks yra geresnis būdas atnešti šilumą į savo namus nei su gražia, kvapnia žvake? Nesvarbu, ar galvojame apie jaukius, kvepiančius namus, ar ieškome dovanos mylimajam, ar tikimės atsipalaiduoti po ilgos dienos – užsidegti raminančią, kvapnią žvakę tampa vis populiariau. Galima rinktis nuo sojų žvakių daugkartiniuose dekoratyviniuose indeliuose iki prabangių, turinčių stiprų, ilgalaikį kvapą.

Kai namai kvepia dieviškai - galime jaustis išdidžiai ir ramiai. Įkvėpimas tam tikrų kvapų iš tikrųjų gali turėti įtakos nuotaikai. Smegenys susieja prisiminimus – kai įkvepiame kvapą, kuris primena ką nors konkretaus, mūsų smegenys reaguoja su atmintimi ir atitinkamai veikia nuotaiką

Taigi, nesvarbu, ar esate vienas namuose, ar su mylimuoju, ar su draugais - žvakė visada yra šilta ir draugiška, bei labiau nei bet kas kitas garantuoja malonią atmosferą ir gerovę namuose.