Veidui

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 1676 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 1676 dalykų

Žmogaus veidas – jo vizitinė kortelė, o švari, sveika ir spindinti veido oda suteikia papildomo žavesio ir pasitikėjimo savimi. Norint turėti sveikai atrodančią odą, reikia ja tinkamai rūpintis. Veido priežiūros rutiną palengvina tinkamos veido kosmetikos priemonės.
Neretai veido oda yra daug jautresnė ir lepesnė nei kūno oda, todėl jai reikalinga itin dėmesinga priežiūra. Vienas iš pagrindinių veido odos priežiūros ritualų – tai jos nuvalymas. Rytais būtina nuvalyti per naktį susikaupusius riebalus, o vakare – makiažą. Šiam darbui puikiai tiks micelinis vanduo, makiažo valiklis, veido prausiklis, valiklis, valomosios putos veidui. Ne ką mažiau svarbus veido odos drėkinimas. Tinkamai sudrėkinta veido oda – sveika, spindinti ir jaunatviška. Populiariausias odos drėkinimo būdas – tai veido kremas. Veido kremas ne tik sudrėkina odą, bet ir paruošia ją makiažui. Čia rasite gausų veido kremų pasirinkimą. Sausos ir jautrios veido odos savininkės puikiai žino, kad be intensyvaus odos drėkinimo paūmėja tempimo jausmas ar atsiranda odos niežėjimas, paraudimas. Nepaisant įvairių mitų, riebiai, probleminei odai taip pat reikalingas drėkinimas, nes priemonių nuo spuogų naudojimas sausina veido odą. Šiam odos tipui sukurti specialūs drėkinamieji fluidai veidui, lengvos tekstūros veido kremai.
Kartais nutinka, taip, kad valymo, drėkinimo ir tonizavimo nepakanka ir pagerinti veido odos būklę gali padėti veido kaukės, paakių kremas, veido serumas, losjonas. Reguliarus šių priemonių naudojimas padeda patobulinti, atgaivinti veido odą, sumažinti veido odos senėjimo požymius. Tinkamai parinka veido kaukė gali padaryti stebuklą! Kaukė nėra nuplaunamos iš karto, o laikomos tam tikrą laiko tarpą. Vadinasi, ilgesnis naudingų ingredientų būvimas ant veido odos ją pamaitina.
Dažnai sakoma, kad akys yra mūsų sielos veidrodis. Pailsėjusios ir spindinčios akys traukte traukia praeivių žvilgsnius, o norint suteikti akims gyvybingumo, paakių kremas yra būtinas. Oda aplink akis yra jautri ir ypač greitai išduoda bet kokius organizmo pakitimus, todėl dermatologai vieningai rekomenduoja naudoti paakių kremus, kurie padeda sumažinti ar atitolinti pirmuosius senėjimo, nuovargio požymius.
Skatiname rūpintis ir palepinti savo veido kaklo ir smakro odą, todėl siūlome įvairius veido serumus ir losjonus, atitinkančius Jūsų poreikius ir tinkančius tik Jums. Nesvarbu, ar tai būtų drėkinantis, maitinantis, jauninantis ar su natūraliais ingredientais.
Norint išsaugoti veido odą skaisčią bei švytinčią bei pasirūpinti jos grožiu ir sveikata, reikėtų rinktis kokybiškus veido odos priežiūros produktus, kurie atitiktų Jūsų odos tipą. Mes siūlome kokybiškus ir laiko patikrintus prekės ženklų: Clinique, Lancome, Shiseido, Collistar, Bioderma, Estee Lauder, Nuxe ir kt. veido kremus, prausiklius, losjonus, paakių kremus, serumus padedančius išspręsti visų odos tipų problemas.