Rankoms ir kojoms

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 326 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 326 dalykų

Rankų ir kojų oda yra labiausiai veikiama aplinkos sąlygų ir ja labiausiai pamirštama pasirūpinti. Jų oda dažnai sausėja, šerpetoja, skeldėja, kai kuriais atvejais trūkinėja ir pasidaro skausminga. Ypatinga dėmesį skiriame veido, kūno odos priežiūrai, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti svarbiausiomis kūno galūnėmis.

Rankų odos ir nagų priežiūra yra svarbi Jūsų grožio rutinos dalis. Juk rankos išduoda mūsų amžių ir kiek laiko skiriame jų priežiūrai. Rankų odos negalavimai ypač paūmėja žiemos laikotarpiu. Kuomet kenčiame nuo sausos, šiurkščios, šerpetojančios skilinėjančios ir skausmingos rankų odos, skilinėjančių ir lūžinėjančių nagų. Šioms problemoms išspręsti mūsų asortimente rasite drėkinančių, maitinančių, regeneruojančių, rankų prausiklių, muilų, kremų. Raminantys, apsauginiai rankų kremai saugos odą nuo šalčio ir drėgmės, o nagų odelių aliejus, stiprinančios priemonės, manikiūro reikmenys leis džiaugtis stipriais ir spindinčiais nagais.

Kasdien kojoms tenka didžiulis krūvis. Juk jos išlaiko visą kūno svorį ir tinkama priežiūra yra privaloma. Šerpetojanti pėdų oda, suskeldėję kulnai, pūslės ar nuospaudos ne tik nepuošia kojų odos, bet sukelia diskomfortą ar ne skausmą. Norint išvengti šių nemalonių potyrių, reikia tinkamai rūpintis kojų oda reguliariai naudoti pėdų kremus, losjonus, kaukes ar purškiklius. Pėdų oda nuolat atsinaujina, todėl kasdien būtina pašalinti negyvą odos sluoksnį pėdų šveitikliu. Nuplovus kojas itin naudinga palepinti jas kojų kremu, kauke ar aliejumi. Taip sumažinsite ne tik riziką pūslių, nuospaudų atsiradimui, bet ir sumažinsite kojų nuovargį.

Tinkama rankų ir kojų odos priežiūra padeda užkirsti kelią diskomforto jausmui ar rimtoms odos problemoms. Čia rasite didelį Sally Hansen, Xpel, Dermacol, Eucerin, Neutrogena produktų asortimentą, kurie palepins Jūsų rankų, kojų odą ir nagus.