Šampūnai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 970 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 970 dalykų

Šampūnas – svarbi kasdienės plaukų grožio rutinos dalis. Be jo neišsiversime nei vienas. Tapo įprasta manyti, kad šampūnas skirtas pašalinti nuo plaukų paviršiaus susikaupusius nešvarumus ar riebalus, tačiau šampūnas gali kur kas daugiau! Tereikia pasirinkti tinkamiausią pagal savo plaukų būklę ir rezultatas tikrai nustebins. Drėkinamieji, maitinamieji, suteikiantys apimties ar paryškinantys plaukų struktūrą. Visa tai dėka šampūno sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų, kurios pasitarnaus kuomet plaukams prireiks pagalbos.

Kasdienybėje susiduriame su begale veiksnių, kurie kenkia plaukams – agresyvi saulė vasarą, speigas žiemą, o kur dar sausas patalpų oras, kasdienis plaukų formavimas džiovintuvu ar tiesinimo žnyplėmis bei įvairios formavimo priemonės, kurios kenkia ne tik plauko būklei, bet ir išvaizdai. Ir čia gali padėti šampūnas!

Sausiems pavargusiems plaukams puikiai tiks šampūnai su drėkinamaisiais ingredientais, kurie ne tik papildys plaukus drėgme, bet ir apsaugos juos nuo dehidratacijos. Plaukai taps sveikesni, elastingesni, langvai suvaldomi ir spindinys.

Nualintiems plaukams skirti maitinamieji ir atkuriamieji šampūnai papildyti natūraliais aliejais, keratinu, vitaminais ir baltymais. Jie ne tik atstato pažeistą plauko struktūrą, bet ir atgaivina, suteikia plaukams gyvybingumo, todėl ilgainiui plaukai atgauna sveiką išvaizdą.

Dažyti plaukai reikalauja ypatingos priežiūros, todėl ir šampūnas skirtas tokiems plaukams turi būti multifunkcinis – ne tik valantis, bet ir puoselėjantis dažytus plaukus ir apsaugantis dažytų spalvą. Esama net ir tokių šampūnų, kurie ne tik valo plaukus ir apsaugo dažytų plaukų spalvą, bet ir paryškina jų atspalvį. Blondinėms skirti šampūnai dažnai būna papildyti melsvais pigmentais, kurie neleidžia ryškėti plaukų geltoniui.

Banguotiems ir garbanotiems plaukams skirti šampūnai papildyti ingredientais, kurie paryškina plaukų struktūrą. Neretai šiam plaukų tipui skirti šampūnai dar ir intensyviai drėkina, nes garbanoti plaukai linkę sausėti.

Visi turime skirtingus plaukų poreikius, o kai kurie iš mūsų susiduria dar ir su įvairiomis plaukų problemomis. Dažniausiai tai pleiskanos, todėl gamintojai pasirūpino ir tokiais šampūnais, kurie kovoja jau su esamomis pleiskanomis ir apsaugo nuo jų atsiradimo.

Taip pat kuriami šampūnai specialiai vyrams ir vaikų plaukų priežiūrai. Paprastai jie pasižymi maloniu kvapu ir švelnia sudėtimi. Vyrams skirti šampūnai dažnai papildomi kondicionuojančiais ingredientais ir šaldančių augalų ekstraktais, kurie po plaukų trinkimo užtikrina gaivos jausmą.

Pas mus rasite platų profesionalių žinomių gamintojų šampūnų džiuginančiomis kainomis. Revlon Professional, Matrix, Tigi, Goldwell, L’Oreal Profesional, Macadamia, CHI  ir kitų garsių prekių ženklų šampūnai pigiau. Apsipirkite greitai ir patogiai.