Putos

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 124 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 124 dalykų

Putos plaukams dažniausiai naudojamos šukuosenos formavimo metu kai siekiama užfiksuoti bangas ir garbanas, suteikti sukurtam plaukų stiliui tvirtumo ir pastovumo. Dažniausiai putos skirstomos pagal fiksaciją: vidutinės, stiprios itin stiprios fiksacijos plaukų putos. Tačiau mūsų asortimente rasite ir įvairias kitas fukcijas atliekančių putų. Tai putos pakeliančios nuo šaknų, apimties suteikiančios putos, putos banguotiems plaukams, purumo suteikiančios putos, putos garbanotiems plaukams.
Putos plaukams – dažnas plaukų formavimo produktas, nes jos naudojamos įvairaus ilgumo plaukų formavimui. Storiems ar ploniems, banguotiems, tiesiems, garbanotiems plaukams ir įvairioms šukuosenoms formuoti. Plaukų putas renkasi ir vyrai, nes šiuolaikinės plaukų putos sukuria natūralų vaizdą ir puikiai tinka ir trumpų plaukų formavimui.
Plakų putos gali būti naudojamos ne tik šukuosenos fiksavimui, bet ir norint, kad džiovinami plaukai įgautų pageidaujamą kritimą, ilgiau išlaikytų malonų vaizdą, todėl riebesniems plaukams plaukų putos gali pasitarnauti džiovinant plaukus kai siekiama, kad jie ilgiau išliktų gaivūs ir švarūs. Pasirinkus tinkamas plaukų putas jos ne tik padės užfiksuoti norimą plaukų stilių, bet ir palengvins plaukų priežiūros rutiną. Pas mus populiarios jau įvertintos plaukų putos ir inovatyviausios garsių firmų, tokių kaip Wella, Revlon Professional, Loreal Professionnel, Schwarzkopf, Matrix, Tigi, Kerastase plaukų putos puikiomis kainomis.