Lakai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 296 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 296 dalykų

Plaukų lakas plaukų formavimo rutinoje užims svarbią vietą. Jis ne tik suteikia šukuosenai užbaigtumo, bet ir užtikrina, kad šukuosena atrodys patraukliai iki pat vakaro. Nepaisant to, kartais plaukų lakas nepelnytai nustumiamas į užmarštį manant, kad jis sukuria nenatūralų vaizdą ir apsunkina plaukus. Tačiau šiuolaikinės priemonės sukurtos taip, kad patenkintų net ir išrankiausius poreikius. Šiuolaikiniais principais sukurtas plaukų lakas ne tik fiksuoja, bet ir maitina plaukus, suteikia papildomos apimties ir elastingumo nesulipinant ir neapsunkinant plaukų.
Spindesio suteikiantis plaukų lakas, lakas plaukų šaknims, sausas plaukų lakas, plaukų lakas su druska, plaukų lakas su šilku, neaerozolinis plaukų lakas – visos šios priemonės ne tik palengvina plaukų priežiūros rutiną, bet ir suteikia galimybę į laką pažvelgti naujai. Žvilgesys, neįprastas purumas, įspūdinga apimtis gali būti teisingai pasirinkto plaukų lako nuopelnas. Pas mus didelis pasirinkimas įprastų plataus spektro fiksacijos ir plaukus puoselėjančių plaukų lakų praturtintų natūraliais ekstraktais. Suvaldykite savo storus ir nepaklusnius plaukus stiprios ir itin stiprios fiksacijos plaukų laku. Savo plonus, apimties netekusius plaukus pakelkite nuo šaknų laku skirtu specialiai plaukų šaknų pakėlimui ir mėgaukitės purių plaukų šukuosena visą dieną. Itin besirūpinančias savo plaukais sužavės plaukų lakas su šilko proteinais arba plaukų lakas su aliejais, o šventinis įvaizdis neliks nepastebėtas naudojant spindesio suteikiantį plaukų laką.
Plaukų lakas gali padaryti tai, ko negali kitos įprastos plaukų priežiūros priemonės. Tad išsirinkite savo mėgstamiausią plaukų laką pas mus. Revlon Professional, Loreal Professionnel, Schwarzkopf, Wella, Goldwell – garsiausi prekių ženklai ir populiarūs bei išskirtiniai plaukų lakai pigiau internetu pas mus.