Kondicionieriai/Balzamai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 598 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 598 dalykų

Plaukų kondicionierius – privalomas plaukų priežiūros produktas norintiems turėti gražius plaukus. Kokybiškas ir tinkamai pasirinktas kondicionierius ar balzamas atliks ne vieną funkciją ir džiugins po kiekvieno plaukų trinkimo. Maitinantys, drėkinantys, atstatantys, švelninantys ir glotninantys, išryškinantys plaukų struktūrą, apsaugantys nuo vėlimosi, palengvinantys šukavimą, suteikiantys spindesio ar išlaikantys dažytų plaukų spalvą – begalė pasirinkimų tavo plaukams!

Nesunku pastebėti, kad įdėję daugiau pastangų sulauksime stulbinamų rezultatų, todėl paskirti keletą papildomų minučių dienos rutinoje kondicionierių ir balzamų naudojimui tikrai verta. Neleiskite plaukams kentėti nuo karščio, išsausėjimo ar formavimo procedūrų – palepinkite juos kokybišku kondicionieriumi ar balzamu ir pajuskite puikų rezultatą.

Šiais laikais gamintojai gali pasiūlyti įvairių tipų kondicionierių ir balzamų. Jie gali būti ne tik kreminės konsistencijos, bet ir želė tipo ar net purškiami. Tokie, kokių nereikia nuplauti. Purškiamus kondicionierus ir balzamus galima naudoti ne tik iš karto po plovimo, bet ir dienos eigoje, kuomet matote, kad plaukų būklė suprastėjo arba jiems reikalinga kruopštesnė priežiūra. Purškiami balzamai ir kondicionieriai ypač pasitarnauja atostogų metu, kuomet plaukai kenčia nuo saulės, sūraus jūros ar chloruoto baseino vandens.

Patys populiariausi tradiciniai kreminės konsistencijos kondicioneiriai ir balzamai, kurie ne tik puikiai pasiskirsto ant plaukų, bet ir suteikia prabangos jausmą plaukų trinkimo metu. Tokie kondicionieriai ir balzamai dažniausiai atlieka maitinamąją, atstatomąją funkciją, todėl būna papildyti įvairiomis maitinančiomis medžiagomis: keratinu, baltymais, augalų ekstratais, Shea sviestu ar natūraliais aliejais. Tiesa, daugelis įžvelgia ir kitą tokių kondicionierių ir balzamų pusę – neretai jie apsunkina plaukus, todėl plaukai greičiau susisiebaluoja. Tokiu atveju patartina naudoti želė tipo kondicionieirų, kuris neapsunkina plaukų. Lengvos konsistencijos kondicionierius mėgsta ne tik plonus, prigludusius plaukus turinčios moterys, bet ir vyrai, kurie mėgsti po plaukų trinkimo justi gaivos jausmą. Džiugu ir tai, kad pas mus rasite ir kondicionierių vaikams. Malonūs kvapai ir žaismingos pakuotės nudžiugins bet kurį mažylį.

Kviečiame pasidairyti po mūsų itin gausų plaukų kondicionierių ir balzamų asortimentą. Pas mus rasite gerai žinomų gamintojų kokybišką profesionalią produkciją džiuginančiomis kainomis. Išsirinkti patį tinkamiausią kondicionierių ar balzamą padės ne tik prie kiekvienos prekės esantys aprašymai, bet ir mūsų klientų atsiliepimai. Juk jau išbandžiusių Jus dominanaičą priemonę atsiliepimai tikrai gali būti labai naudingi ir padėsiantys lengviau apsispręsti. Patogus filtravimas padės išsirinkti tinkamiausią kondicionieirų ne tik pagal tipą ar gamintoją, bet ir pagal kišenę.

Nedelskite ir išsirinkite tinkamiausią kondicionierių jau dabar, o pristatysime vos per kelias dienas! Professional, Matrix, Tigi, Goldwell, L’Oreal Profesional, Macadamia, CHI ir kitų garsių prekių ženklų kondicionieriai ir balzamai pigiau, greičiau ir paprasčiau!