Kaukės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 390 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 390 dalykų

Plaukų kaukė – privalomas atributas plaukų priežiūros rutinoje. Tinkamai pasirinkta kaukė plaukams gali padaryti tikrus stebuklus! Ši priemonė sutelkia savyje didesnius veikliųjų medžiagų kiekius, todėl ją naudojant pasiekiami geresni rezultatai. Žinoma, jeigu nesiskundžiate savo plaukų būkle plaukų kaukė nėra kasdienės rutinos dalis. Tačiau nusilpusiems, lūžinėjantiems, išsausėjusiems plaukams plaukų kaukę pravartu naudoti kiekvieno plaukų trinkimo metu.
Mūsų asortimente rasite itin gausų plaukų kaukų pasirinkimą ir galimybę kokybišką ir veiksmingą kaukę įsigyti pigiau. Plaukų kaukė pigiau – viliojantis pasiūlymas ne tik savo plaukams palepinti, bet ir nudžiuginti artimą draugę ar kolegę.
Drėkinanti kaukė, maitinanti kaukė, greito poveikio kaukė, atkuriamoji kaukė, kaukė dažytiems plaukams – pasirinkimas milžiniškas. O kaip išsirinkti tinkamiausią sau? Renkantis šį plaukų priežiūros produktą nesikliaukite tik dailiu dizainu ar malonia akiai pakuotės spalva. Rinkitės tai, kas reikalinga Jūsų plaukams. Apmąstykite kokios plaukų problemos Jus kamuoja. Plaukai prarado spindesį, tapo šiurkštūs ir nepaslankūs? Tikriausiai jiems trūksta drėgmės, todėl situaciją pagerins drėkinanti plaukų kaukė. Jūsų dažyti plaukai greitai praranda spalvą? Išeitis – kaukė dažytiems plaukams. Maitinanti plaukų kaukė atgaivins plaukus ir grąžins jiems sveiką išvaizdą, o glotninanti plaukų kaukė padės lengviau suvaldyti nepaklusnius plaukus.
Išpopuliarėjusi plaukų kaukė su keratinu ar plaukų kaukė su aliejais ne tik atgaivins plaukus iš išorės, bet ir atstatys jų vidinę struktūrą, todėl rezultatas bus ilgalaikis. Greito poveikio siekiančioms geriausiai tiks greito poveikio plaukų kaukė, o plaukų kaukė su atspalviu – toms, kurios trokšta kerinčios plaukų spalvos kasdien.
Pas mus didelis Revlon Professional, Kerastase, Wella, Kallos, Loreal Professionnel, Macadamia plaukų kaukių asortimentas, todėl kiekviena moteris čia ras savo plaukams tinkamiausią priemonę gera kaina. Leiskite savo plaukams suspindėti naujai!