Aliejai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 102 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 102 dalykų

Aliejus plaukams atstato ir puoselėja pažeistus, išsausėjusius, besiveliančius ir trapius plaukus, suteikia jiems glotnumo, švelnumo ir elastingumo. Plaukų džiovinimui skirtas aliejus sutrumpina jų džiūvimo laiką, palengvina plaukų formavimą ir šukavimą. Plaukų aliejus sukurtas taip, kad jį naudojant plaukai neapsunktų, netaptų riebūs ar sulipę.
Platus asortimentas suteikia galimybę pasirinkti iš įvairaus priemonių aplikavimo būdų. Purškiamas plaukų aliejus patenka tiesiai ant plaukų, todėl jį lengva greitai ir tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį nesusitepus rankų. Plaukų aliejus su spaudžiamu aplikatoriui yra patogiai dozuojamas, todėl pasirinkus tokį aliejų panaudosite tik tiek aliejaus, kiek reikia vieno aplikavimo metu taip jo nešvaistant. Itin mažų talpų arba plaukų aliejai kapsulėse puikiai tiks nešiotis rankinėje arba pasiimti į kelionę, gabentis priemonę rankiniame bagaže.
Džiugu, kad galime pasiūlyti platų asortimentą natūralių aliejų. Purškiamas argano aliejus, kumino sėklų aliejus, moringos aliejus, marula aliejus, kamelijos sėklų aliejus papildys plaukų priežiūros rutiną priemonėmis su komponentais iš gamtos. Išsirinkite savo plaukams labiausiai tinkantį aliejų iš gausaus Orofluido, CHI, Wella, Matrix, Schwarzkopf, Macadamia, Loreal Professionnel, Goldwell plaukų aliejų asortimento. Gera kaina ir išpuoselėti plaukai garantuojami!