Pėdoms

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 147 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 147 dalykų

Mūsų pėdoms kasdien tenka didžiulis krūvis, todėl neretai susiduriame su įvairiomis pėdų problemomis: sutrūkinėjusia kulnų oda, nuospaudomis, odos šiurkštumu, perštėjimu, kojų maudimu, nuovargiu, tinimu ar kitais nemaloniais pojūčiais. Norint tinkamai pasirūpinti savo pėdomis ir apsaugoti jas nuo patiriamo streso ir įtampos, būtina rūpestinga šios kūno zonos priežiūra. Tam, kad pėdų oda būtų švelni ir glotni, o Jūs galėtumėte džiaugtis sveika jų išvaizda, visuomet turėtų būti pasirenkamos tos pėdų priežiūros priemonės, kurios tinkamai sudrėkintų, atgaivintų, atkurtų ar padėtų kitaip pasirūpinti Jūsų pėdomis, pavyzdžiui, pėdų šveitiklis, pėdų kremas, pėdų dezodorantas ar net pėdų kaukė. Save24.lt atsižvelgia į skirtingus žmonių poreikius, todėl į savo asortimentą yra įtraukusi daugybę įvairių priemonių pėdoms.

Pėdų kremai

Geriausias pėdų kremas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, gali padėti sudrėkinti ir suminkštinti pėdų odą, apsaugoti ją nuo įtrūkimų, nuospaudų ar odos sukietėjimų, sugrąžinti kojoms visapusišką komforto jausmą. Drėkinamasis pėdų kremas, maitinamasis pėdų kremas, atkuriamasis pėdų kremas ar gaivinamasis pėdų kremas – tik keli variantai, iš kurių galima rinktis. Intensyviu drėkinamuoju poveikiu pasižymi bet kuris Save24.lt asortimente esantis Scholl pėdų kremas, Nacomi ar Eveline drėkinamieji kremai ar pėdų kremai su šlapalu (karbamidu). Būtinosiomis riebalų rūgštimis, vitaminais ir kitomis vertingomis medžiagomis pėdų odą aprūpinti padeda maitinamieji ar atkuriamieji pėdų kremai, kuriuose dažnai galite rasti sviestmedžių (taukmedžių), alyvuogių, saulėgrąžų, migdolų, kanapių sėklų ar kitų vertingųjų aliejų.

Pėdų kaukės

Jei jaučiate, kad Jūsų pėdų oda sudiržo, tapo šiurkšti ar kieta, pėdų kaukė gali padėti intensyviai ją sudrėkinti, aprūpinti maistinėmis medžiagomis ir atkurti optimalią odos būklę. Pėdų kaukės dažniausiai būna papildytos komponentais, kurie prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, saugo nuo išsausėjimo ar intensyviai maitina odą. Šveičiamoji pėdų kaukė iš kitų šios kategorijos odos priežiūros priemonių išsiskiria tuo, kad jų sudėtyje naudojami fermentai (enzimai), pavyzdžiui iš ananasų ar papajų ekstraktų, ar rūgštys, pavyzdžiui, pieno ar glikolio. Rūgštinė pėdų kaukė arba enziminė pėdų kaukė padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį bei nuospaudas, minkština, atgaivina ir sudrėkina pėdų odą. Save24.lt asortimente esančios pėdų kaukės-kremai arba pėdų kaukės-kojinės suteikia sklandų, patogų ir efektyvų produktų naudojimą.

Pėdų šveitikliai

Pėdų šveitiklis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, drėkina ir minkština pėdas, todėl apsaugo nuo odos sukietėjimo, sumažina įtrūkimų riziką. Itin dažnai šios problemos pasireiškia kulnų srityje, tačiau tinkamas pėdų šveitiklis ar kulnų šveitiklis gali padėti su tuo kovoti. Pėdų šveitikliai dažniausiai būna papildyti cukrumi, druska, abrikosų kauliukų, kokosų lukštų milteliais, pemza ar kitais šveičiamaisiais komponentais, todėl efektyviai pašalina suragėjusį odos sluoksnį. Priemonėse esantys augaliniai aliejai ir ekstraktai, kurių sudėtyje gausu vitaminų, aminorūgščių, mineralinių medžiagų, padeda atgaivinti, sudrėkinti ir pamaitinti odą po kiekvienos pėdų šveitimo procedūros.

Elektroniniai pėdų šveitikliai, dildės

Nušveisti sukietėjusią ir šiurkščią odą galima ir mechaniškai, naudojant tokius produktus kaip elektroniniai pėdų šveitikliai ar pėdų odos šveitimui skirtos dildės. Šveitimui sukurtos priemonės turi abrazyvų paviršių, kuris leidžia pašalinti sustorėjusį ir kietą epidermį, sumažina pėdų šiurkštumą, lygina bei švelnina pėdų odą, ypač kulnų srityje. Elektroninės priemonės, pavyzdžiui, Scholl pėdų šveitiklis, leidžia itin greitai ir be vargo pašalinti nuospaudas, dėl pėdų spaudimo vaikštant ar ilgai stovint atsirandančius sukietėjimus, nes šiurkšti besisukanti galvutė šveičia greičiau nei procedūrą atliekant su pėdų dilde ar rankiniu šveitikliu pėdoms.

Ne. Rūgštinės pėdų kaukės suardo negyvo odos sluoksnio ląsteles jungiančius ryšius, todėl sena oda pamažu nusilupa ir užleidžia vietą naujam, švelniam ir minkštam odos sluoksniui. Vis dėlto, norint išvengti odos sudirgimo ar kitų nemalonių pojūčių, visuomet svarbu pasirinkti produktus, kuriuose rūgščių koncentracija yra optimali, naudoti juos pagal pateiktas rekomendacijas.

Gausus pėdų prakaitavimas ir nemalonus prakaito kvapas dažnai verčia gėdytis ir jaustis nejaukiai. Tačiau Save24.lt rasite įvairių priemonių, kurios padės įveikti šias problemas. Pėdų dezodorantas pašalina tik nemalonų prakaito kvapą sukeliančias bakterijas, bet neblokuoja prakaito liaukų, todėl suteikia malonų švaros ir gaivos pojūtį, o antiperspirantas apsaugo nuo prakaitavimo. Pėdų dezodorantas-antiperspirantas, pavyzdžiui, Scholl pėdų antiperspirantas, veikia dvejopa jėga: ne tik padeda panaikinti prakaito kvapą, bet ir sumažina pėdų prakaitavimą.

Žinoma. Padukai, įdėklai, vitpadžiai ar kitos ortopedinės priemonės suteikia papildomos amortizacijos vaikštant, padeda tolygiai paskirstyti krūvį, kuris kasdien tenka pėdoms, todėl apsaugo nuo nuospaudų bei skausmo. Virtualiose Save24.lt lentynose esantys Scholl vitpadžiai darbinei moteriškai avalynei ar Scholl vitpadžiai aukštakulniams suteikia galimybę bet kur ir bet kada jaustis patogiai ir komfortiškai.