Vyrams

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 212 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 212 dalykų

Graži veido oda, tvarkinga išvaizda padeda sukurti gerą pirmąjį įspūdį aplinkiniams, skina pergales asmeninėje ir profesinėje srityje.

Dažnai yra sakoma, kad rūpinimasis išvaizda yra tik moterų reikalas. Tačiau vyrai taip pat susiduria su odos problemomis, į kurias nereikėtų numoti ranka. Veido kremai, geliai, prausikliai, losjonai specialiai pritaikyti vyrų odai yra puikus pasirinkimas kasdienei vyrų veido odos priežiūros rutinai. Kokybiški ir profesionalūs vyrams skirti veido paakių kremai, balzamai, tonikai efektyviai pasirūpins oda ir suteiks nepriekaištingą išvaizdą.

Skutimasis yra pagrindinė vyrų grožio procedūra, kurią apkartina, įbrėžimai, dirginimas ar įpjovimai. Siekiant išvengti šių nemalonių potyrių, mūsų asortimente rasite ne tik profesionalius Gillette skustuvus, bet ir skutimąsi ir priežiūrą po skutimosi palengvinančias priemones. Skutimosi geliai, kremai, balzamai po skutimosi, aliejus ar putos – visos reikalingos priemonės maloniam skutimuisi vienoje vietoje.

Kiekvienas vyras turi savo originalų stilių ir poreikį. Dažno vyro įvaizdžio dalis tampa barzda. Jos priežiūra ir puoselėjimas neretai reikalauja daugiau pastangų nei skutimasis. Prausikliai, kondicionieriai, balzamai aliejai barzdai – neatsiejami produktai norint turėti tankią, švelnią barzdą. Tobulai atrodanti barzda – tai tinkamai suformuota barzda. Barzdos formavimui barberiai siūlo naudoti balzamą, toniką ir ūsų vašką. American Crew, TIGI Bed Head for Men, Dear Barber čia rasite viską, ko gali prireikti tvarkingai barzdos ir ūsų išvaizdai.

Siūlome itin gausų vyrams skirtos kosmetikos asortimentą. Garsių prekės ženklų American Crew, Collistar, Clarins, TIGI Bed Head for men, Dermacol, Nivea, Payot produktai pradžiugins kiekvieną savimi besirūpinantį vyrą ir tobulos dovanos savo mylimam ieškančią moterį.