Nuo saulės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 196 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 196 dalykų

Visi svajojame apie sodrų, tolygų įdegį visus metus. Vieni skuba džiaugtis vos išlindus pirmiesiems saulės spinduliams, kiti – deginasi soliariume. Ir vienu ir kitu atveju dažnai persistengiame gulėdami paplūdimyje ar neapskaičiuojame laiko. Todėl deginimasis turi būti saikingas ir saugus, nes saulės spinduliai ne tik malonūs, bet ir žalingi. Tam yra naudojami įvairūs deginimosi kremai losjonai, purškikliai. Dažniausiai jie ne tik apsaugo, bet ir drėkina ar net skatina įdegį!
Neturintiems laiko ir galimybių atostogoms, gulėti paplūdimyje ar vengiantiems saulės, tačiau norintiems turėti gražią rusvą odą, siūlome išbandyti savaiminio įdegio losjonus, putas ir purškiklius. Šios priemonės ne tik suteikia tobulą odos atspalvį, bet ir rūpinasi jūsų kūno oda. Čia rasite Clinique, Dermacol, Piz Buin, Clarins, Artdeco, Sally Hansen produktus, suteikiančius nepriekaištingai įdegusios odos efektą be žalingo saulės poveikio!
Ne ką svarbesnė odos priežiūra ir po saulės vonios, kuomet yra būtina nuraminti, sudrėkinti ir atgaivinti įdegusią odą. Šių priemonių naudojimas taip pat apsaugo ir nuo odos lupimosi. Kūno losjonai, purškikliai po deginimosi yra tiesiog kiekvienam privaloma priemonė siekiantiems, kad įdegis išliktų ilgiau.
Siūlome derinti apsaugą nuo saulės su nuostabiu bronziniu įdegiu naudojant Piz Buin, Malibu Bioderma, Nivea, Eucerin, Elizabeth Arden apsauginius, skatinančius įdegį kremus, losjonus, purškiklius, lūpų balzamus. Mėgaukitės saulės spinduliais ir bronziniu įdegiu nesibaimindami dehidratacijos ar kenksmingų UV spindulių.