Makiažo valiklis

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 214 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 214 dalykų

Nors dekoratyvinė kosmetika padeda paryškinti gražiausius mūsų veido bruožus, paslepia trūkumus ir puoselėja odą, net ir nepriekaištingą makiažą prieš miegą visada būtina nuvalyti. Nepašalinti makiažo priemonių likučiai, per dieną susikaupusios dulkės ir riebalų perteklius gali užkimšti poras, sukelti uždegimą, paskatinti spuogų atsiradimą.

Makiažo valikliai – tai priemonės, kurios greitai ir efektyviai nuvalo makiažą ir per dieną ant odos susikaupusius nešvarumus. Save24.lt asortimente esančios makiažo valymo priemonės pasižymi skirtinga tekstūra bei atliekamomis funkcijomis, todėl labiausiai tinkantį produktą nesunkiai atras kiekvienas.

Valomieji pieneliai

Valomasis veido pienelis yra švelnios, kreminės konsistencijos veido valiklis, kuris ne tik valo, bet ir drėkina, maitina, ramina epidermį, todėl itin tinka jautriai ar išsausėjusiai odai. Šie makiažo valikliai dažnai būna papildyti hialurono rūgštimi, vitaminais, rožių, alavijų ir kitais vertingaisiais ekstraktais bei augaliniais aliejais, pavyzdžiui, avokadų ar kokosų.

Geliniai makiažo valikliai

Valomasis gelis – tai lengvos tekstūros makiažo valiklis, kurio sudėtyje nėra riebiųjų komponentų, jis nepalieka lipnumo jausmo, neapsunkina odos ir nekemša porų. Dėl to gelinis veido valiklis itin tinka jautriai, mišriai, riebiai ar spuoguotai odai.

Valomieji aliejai

Valomieji veido aliejai – tai veido odos priežiūros priemonės, kurios ne tik puoselėja odą, bet ir efektyviai valo makiažą. Valomieji aliejai geba pritraukti kitus aliejus, todėl padeda nuo odos paviršiaus pašalinti riebalų perteklių ir makiažo priemones, suteikia ypatingos švaros pojūtį bei saugo epidermį nuo išsausėjimo.

Dvifaziai makiažo valikliai

Dvifazis makiažo valiklis sudarytas iš dviejų dalių (fazių): viena iš jų sukurta vandens pagrindu, kita dažniausiai sudaryta iš vertingųjų aliejų. Aliejinė fazė padeda pašalinti makiažą ir puoselėja veido odą, o vandens pagrindu sukurta fazė yra papildyta komponentais, kurie atgaivina ir kondicionuoja odą. Tam, kad abi fazės susimaišytų ir papildytų viena kitą, prieš kiekvieną naudojimą priemonės buteliuką būtina suplakti.

Akių makiažo valikliai

Oda aplink akis yra plona ir jautri, todėl jos priežiūrai reikalingos specialios priemonės. Akių makiažo valiklis suteikia galimybę akių tušą, akių šešėlius ar kitas akių makiažo priemones pašalinti švelniai, be intensyvaus trynimo. Akių makiažo valikliai dažnai būna papildyti odą ir blakstienas drėkinančiais, stiprinančiais ir raminančiais komponentais, pavyzdžiui, argininu, ramunėlių ekstraktu, avokadų, ricinos ar kitais vertingaisiais aliejais.

Tinkamiausia priemonė tokiu atveju būtų akių makiažo valiklis jautrioms akims. Žmonėms, kurie kasdien nešioja kontaktinius lęšius arba jaučia padidėjusį akių jautrumą, skirtos makiažo valymo priemonės yra patikrintos oftalmologų, jose nėra dirbtinių dažiklių, kvapiklių ar kitų ingredientų, kurie erzintų akis, sukeltų raudonį ar sausumo jausmą.

Žinoma. Virtualiose Save24.lt lentynose gausu priemonių, kurios padeda lengvai ir greitai pašalinti ilgai išliekantį ir vandeniui atsparų makiažą. Vandeniui atsparias makiažo priemones nuvalančių produktų sąraše – Clinique, Thalgo, Payot ir kitų prekinių ženklų makiažo valikliai, todėl nesunkiai išsirinksite tinkamiausią akims, lūpoms ar visam veidui skirtą makiažo valymo priemonę.

Dvigubas veido valymas – tai du veido odos priežiūros žingsniai, kurie, atliekant juos vieną po kito, užtikrina ypatingą odos švarą ir gaivumą. Iš pradžių naudojamas makiažo valiklis, kuriuo pašalinamas makiažas, riebalų perteklius ir kiti nešvarumai. Antrasis žingsnis – tai veido odos valymas veido prausikliu, kuris efektyviai pašalina tai, ko nenuvalė makiažo valiklis. Šį veido valymo metodą rekomenduojama atlikti vakare, ypač tuo atveju, jei dieną naudojote priemones su SPF filtrais arba norite efektyviai nuvalyti ryškų, šventinį ar fotosesijoms skirtą makiažą.