Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Nemokamas siuntimas į paštomatą Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris Padidinti

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

1831

36,99 €

Apie prekę

 

Gaivus vandens ir solidus prieskonių kvapas šiuolaikiškam, charizmatiškam ir savimi pasitikinčiam vyrui. Versace „Man Eau Fraiche“ aromatas – lyg nuo Viduržemio jūros pakrantės pučiantis vėjas – gaivus vandenyno vanduo ir saulėje įkaitintos odos bei pakrantės augalijos aromatas.

Tai egzotiškų vaisių pliūpsnis, susimaišęs su švelniais prieskoniais, papildančiais netikėtą, tačiau puikiai suderintą jovarų, krokų, muskuso ir ambros simfoniją.

Tipas: Medienos – Vandens

Rekomenduojama dienai ir vakarui. 

Tūris: 100 ml.

Kvepalų testeris yra 100 % originali ir nenaudota prekė. 
Testeriai yra lygiai tokie patys kaip ir įprasti kvepalų flakonai. Skirtumas tik toks, kad kvepalų testeriai neturi originalaus įpakavimo, jie įpakuoti į kartoninę dėžutę. Kai kuriais atvejais kvepalų testeriai būna be originalaus kamštelio. Galbūt todėl kvepalų testeris nėra labai tinkama dovana, tačiau tai puiki proga įsigyti naują ar jau pamėgtą kvapą už mažesnę kainą.
Kartais testerio buteliukas būna pažymėtas, kad prekė yra testeris arba nėra skirta pardavimui. Tačiau tai yra visiškai naujas ir nė karto nenaudotas kvepalų flakonas!
Kadangi jie neturi kvepalams įprastos pakuotės, o kartais ir kamštelio, kvepalų testeriai pirkėjams parduodami už mažesnę kainą.

Pirkę šią prekę dažniausiai renkasi ir šias:

286 atsiliepimai
Parašyti savo atsiliepimą !
2019-02-19

Kvapas puikus, greitai pristatė. Esu patenkinta pirkiniu.

2019-02-15

Nuostabus kvapas,greitas pristatymas
Rekomenduoju!

2018-11-23

Gerb. Jonai,

Jums labai pasisekė jeigu prieš tiek laiko tikrai pirkote už 33 eurus, visgi greičiausiai su nuolaidų kuponu, kuriuos siunčiame ištikimiems klientams. Visas Versace asortimentas, ne tik pas mus, bet ir pas kitus pardavėjus pabrangęs jau nuo vasario mėnesio, kadangi kainas pakėlė tiekėjai. Konkrečiai dėl šių kvepalų, tai jų kaina turėtų būti dar didesnė, tačiau tai yra mūsų vienas labiausiai parduodamų produktų, todėl esame padarę išimtį kainodaroje ir dalį kainos (palyginti su mūsų normalia kainodara) kompensuojame patys. Stengiamės, kad šių kvepalų kaina Lietuvoje būtų pas mus mažiausia.

Kita vertus galite pastebėti, kad lyginant kainas su ankstesniais metais Hugo Boss ir Lacoste asortimentinės kainos yra dar daugiau sumažėję, negu pakilusi Versace kaina :) Taip, kad nėra, kad viskas tik brangtų ir tai tikrai nėra mūsų, o rinkoje susiklosčiusios padėties kaltė, jeigu perkam žymiai brangiau, tai tokia pačia kaina parduoti negalime.

2018-11-23

Brangsta kaip ant mielių...prieš du men pirkau pas jus už 33€

  • 0 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Daugiau atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Kvepalai vyrams.

Tipas: Medienos – Vandens

Rekomenduojama dienai ir vakarui. 

Tūris: 100 ml.

Pristatymas per 1–3 darbo dienas.

Ką reiškia testeris žiūrėti žemiau

Parašyti atsiliepimą