Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Nemokamas siuntimas į paštomatą Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris Padidinti

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

1831

37,99 €

Apie prekę

 

Gaivus vandens ir solidus prieskonių kvapas šiuolaikiškam, charizmatiškam ir savimi pasitikinčiam vyrui. Versace „Man Eau Fraiche“ aromatas – lyg nuo Viduržemio jūros pakrantės pučiantis vėjas – gaivus vandenyno vanduo ir saulėje įkaitintos odos bei pakrantės augalijos aromatas.

Tai egzotiškų vaisių pliūpsnis, susimaišęs su švelniais prieskoniais, papildančiais netikėtą, tačiau puikiai suderintą jovarų, krokų, muskuso ir ambros simfoniją.

Tipas: Medienos – Vandens

Rekomenduojama dienai ir vakarui. 

Tūris: 100 ml.

Kvepalų testeris yra 100 % originali ir nenaudota prekė. 
Testeriai yra lygiai tokie patys kaip ir įprasti kvepalų flakonai. Skirtumas tik toks, kad kvepalų testeriai neturi originalaus įpakavimo, jie įpakuoti į kartoninę dėžutę. Kai kuriais atvejais kvepalų testeriai būna be originalaus kamštelio. Galbūt todėl kvepalų testeris nėra labai tinkama dovana, tačiau tai puiki proga įsigyti naują ar jau pamėgtą kvapą už mažesnę kainą.
Kartais testerio buteliukas būna pažymėtas, kad prekė yra testeris arba nėra skirta pardavimui. Tačiau tai yra visiškai naujas ir nė karto nenaudotas kvepalų flakonas!
Kadangi jie neturi kvepalams įprastos pakuotės, o kartais ir kamštelio, kvepalų testeriai pirkėjams parduodami už mažesnę kainą.

Pirkę šią prekę dažniausiai renkasi ir šias:

282 atsiliepimai
Parašyti savo atsiliepimą !
2018-11-08

Man irgi nelabai patiko,buna ir geresniu.

2018-10-30

Puikus ,ilgai isliekantis kvapas.Geitas pristatymas.Nuostabus aptarnavimas.

2018-10-29

Normalu, kad kiekvieno juslės vertina skirtingai, todėl neįmanoma, kad tie patys kvepalai tiks ir patiks visiems. Kiekvieno skonis ir poreikiai skiriasi. Ir juslės skirtingos, todėl visiškai normalu, kad tas pats produktas yra vienų itin mėgiamas, kitų – ne, vieniems kvapas stiprus, kitiems ne, vieni junta tą patį kvapą geriau, kiti – silpniau, todėl siekiant išvengti nusivylimo būtina kvepalus prieš perkant išbandyti, įvertinti kaip jie sąveikauja su Jūsų oda individualiai, įvertinti ar viskas tinka ir patinka, tik tuomet pirkti.

2018-10-26

Būsiu biednas bet teisingas, nežinau kur tą gerį matot, toks jausmas kad nusipirkau spiritą su atskiestu vandeniu, kvapas vos jaučiasi, nebent puse bonkes užsipylus ir pasijustu. Nežinau kodėl čia 5 žvaigždėm įvertina tiek daug

Daugiau atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Versace Man Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai vyrams Testeris

Kvepalai vyrams.

Tipas: Medienos – Vandens

Rekomenduojama dienai ir vakarui. 

Tūris: 100 ml.

Pristatymas per 1–3 darbo dienas.

Ką reiškia testeris žiūrėti žemiau

Parašyti atsiliepimą