DKNY Be Delicious 100 ml. EDP kvepalai moterims Testeris

DKNY Be Delicious 100 ml. EDP kvepalai moterims Testeris Padidinti

DKNY Be Delicious 100 ml. EDP kvepalai moterims Testeris

1267

31,28 €

Apie prekę

Tai lengvai atpažįstami ir puikiai visame pasaulyje žinomi kvepalai žalio obuolio formos flakone. Toks flakonas pasirinktas ne veltui, nes tarp žaliojo obuolio ir DKNY Be Delicious aromato esama tikrai daug bendro. Tai ryškus, gaivus, energingas aromatas žavingai moteriai. Tačiau tai nėra vien tik gaivumu trykštantis, neįpareigojantis aromatas. Gaiviai rūgšti greipfrutų, agurkų ir žaliųjų obuolių kompozicija nustelbiama jausmingai dvelkiančia gėlių puokšte (magnolijos, tuberoza, rožės, pakalnutės, žibutės). Solidumo ir elegancijos suteikia žemutinės aromato natos: ambra, sandalmenis, mediena.

Tipas: Vaisių – Žalumos

Rekomenduojami dienai

Kvepalai moterims.

Tūris: 100 ml.

Kvepalų testeris yra 100 % originali ir nenaudota prekė.
Testeriai yra lygiai tokie patys kaip ir įprasti kvepalų flakonai. Skirtumas tik toks, kad kvepalų testeriai neturi originalaus įpakavimo, jie įpakuoti į kartoninę dėžutę. Kai kuriais atvejais kvepalų testeriai būna be originalaus kamštelio. Galbūt todėl kvepalų testeris nėra labai tinkama dovana, tačiau tai puiki proga įsigyti naują ar jau pamėgtą kvapą už mažesnę kainą.
Kartais testerio buteliukas būna pažymėtas, kad prekė yra testeris arba nėra skirta pardavimui. Tačiau tai yra visiškai naujas ir nė karto nenaudotas kvepalų flakonas!
Kadangi jie neturi kvepalams įprastos pakuotės, o kartais ir kamštelio, kvepalų testeriai pirkėjams parduodami už mažesnę kainą.

Kvepalų koncentracija:
EDC (Eau de cologne) - odekolonas
EDT (Eau de toilette) - tualetinis vanduo
EDP (Eau de parfum) - parfumuotas vanduo
PP (Pure parfum) - koncentruoti kvepalai

Pirkę šią prekę dažniausiai renkasi ir šias:

43 atsiliepimai
Parašyti savo atsiliepimą !
2018-05-03

Šiame puslapije pirkau nepirma karta, esu labai patenkinta, greitas pristatimas. Pirkau testerį nes tikrai labai Ilgai išliekantis kvapas. Kvapas nuostabus.

2018-04-26

Ilgai islieka kvapas, puiki kaina

2018-04-06

Ilgai išliekantis kvapas. Kvepalais patenkinta, tik ilgokai reikėjo laukti pristatymo.

2018-02-08

Šitame tinklapyje apsipirkau ne pirmą kartą. Perku ir kitos kosmetikos. Šiuos kvepalus perku irgi ne pirma karta. Kartais bandau pakeisti kitais, bet vėl grįžtu prie jų. Pati šio kvapo beveik nejaučiu, nes jie man ir tinka ir labai patinka. Kai pirma karta užpurkščiau kvepalu o kita diena paėmiau tą pačia palaidinę, likau nustebinta, kiek ilgai jie laiko savo originalu kvapą. Vėl gavau siuntą, likau patenkinta. Pristatymas kaip visada greitas.

Daugiau atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

DKNY Be Delicious 100 ml. EDP kvepalai moterims Testeris

DKNY Be Delicious 100 ml. EDP kvepalai moterims Testeris

Kvepalai moterims.

Tūris: 100 ml.

Tipas: Vaisių – Žalumos

Rekomenduojami dienai

Testeris (Ką reiškia testeris skaityti žemiau)

 Pristatymas per 5–10 darbo dienų. 

Parašyti atsiliepimą