Kvepalai

 • Kvepalai moterims

  Kvepalai – svarbi įvaizdžio dalis. Jie pakelia nuotaiką, verčia mus pasitempti, suteikia patrauklumo. Kvepalus naudojame kasdien ir ypatingomis progomis. Vienais kvėpinamės vasarą, kitais žiemą, todėl išsiversti su vienu kvepalų buteliuku tikrai sunku. Mes siūlome įsigyti jau pamėgtus ar naujus kvepalus pigiau nei parduotuvėje. Garsių firmų originalūs kvepalai moterims pas mus kainuoja pigiau!

  Itin gausus asortimentas populiariausių ir pačių naujausių garsių firmų kvepalų moterims. Čia rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius kvepalus. Galbūt čia rasite nepopuliarius, tačiau kažkada Jūsų labai mėgtus kvepalus, o gal dairotės populiarios naujienos? Čia rasite didelį moteriškų kvepalų pasirinkimą itin patraukliomis kainomis! Kvepėkite ir sutaupykite. Kvepalai moterims internetu kainuoja pigiau. 

 • Kvepalai vyrams

  Kvepalai vyrams suteikia patrauklumo ir pasitikėjimo savimi. Tinkamai pasirinktas aromatas pakelia nuotaiką, leižia pasijusti savimi. Vieni kvepalai skirti kasdienai, kiti ypatingoms progoms, todėl išsiversti su vienu kvepalų buteliuku tiesiog neįmanoma. Pas mus rasite platų vyriškų kvepalų pasirinkimą. Visi kvepalai originalūs ir kokybiški, o pasirinkimas itin gausus. Įsigykite jau pamėgtus ar naujus kvepalus pigiau. Taupykite ne tik pinigus, bet ir laiką, nes išsirinkti kvepalai atkeliaus pas jus per 1–3 darbo dienas.

  Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausi ir patys naujausi kvepalai visiems skoniams. Įsigykite pačius mėgstamiausius kvepalus arba populiarią naujieną daug pigiau nei parduotuvėje. Juk kvepalai vyrams internetu kainuoja pigiau! 

 • Kvepalai vaikams

  Ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius. Mergaitės matuojasi mamos batelius, aksesuarus, išbando raudonus lūpų dažus, o berniukai atidžiai stebi, kaip jų tėtis skutasi rytais. Tačiau suaugusiems skirta dekoratyvinė kosmetika ar odos priežiūros priemonės nėra labai geras pasirinkimas, todėl siūlome tinkamą variantą – kvepalus, skirtus vaikams. Tai saugus pasirinkimas, kuomet vaikai mėgdžioja savo tėvus. Tai taip pat gali tapti puiki mokomoji priemonė, skatinanti taupyti ir branginti mėgstamus ar dovanotus daiktus.
  Vaikams skirti kvepalai – tai įvairiaspalviai, mėgstamų pasakų herojais, princesėmis, komiksų personažais papuošti kvepalų flakonai, slepiantys saldžius, gaivius ir vaikų mėgstamus kvapus. Savo asortimente siūlome vaikų taip mėgstamus Disney Frozen, Marvel Spiderman, DS Comics Superman, Minions kepalus vaikams itin maža kaina.

 • Rinkiniai moterims

  Rinkiniai moterims.

  Yra sakoma, kad kvepalai turi ypatingų galių moters savijautai. Tinkamai pasirinktas aromatas moterį gali paversti vakaro karaliene, fatališka dama ar seksualia vilioke. Skirtingų aromatų gausa galite sužavėti, priversti atkreipti į save dėmesį, pabrėžti savo geriausias savybes.

  Kvepalų rinkiniai yra ne tik tobula dovana Jūsų mylimai moteriai, bet ir puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno priežiūros priemonės užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvapas Jus lydėtų kiekviename gyvenimo žingsnyje.

  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius moterims.

 • Rinkiniai vyrams

  Kokybiški, asmenybę atskleidžiantys kvepalai – kiekvieno sėkmingo vyro talismanas. Šis stiliaus akcentas nepalieka abejingų, žavi vyriškumu, atskleidžia stipriosios lyties charakterį. Itin gausus kvapų pasirinkimas leidžia išsirinkti aromatą kiekvienai progai ar nuotaikai.
  Kvepalų rinkiniai vyrams – puiki dovana Jūsų mylimajam ar tėčiui. Taip pat rinkinys puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno ir veido priežiūros priemonės, losjonai po skutimosi užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvepalų aromatas Jus lydėtų visa dieną.
  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, Diesel, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Trussardi, Jaguar, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius vyrams.

 • Atomaizeriai

  Ne paslaptis, kad keliaujant norisi su savimi visada turėti mėgstamus kvepalus. Bet liūdina tai, kad sunkus kvepalų buteliuko stiklas ir pati pakuotė yra netinkami keliaujant lėktuvu. Tam puikiai pasitarnauja atomaizeriai, kurie yra skirti tam, kad juose galėtumėte laikyti ir nuolatos papildyti mėgstamą kvapą. Ir tam nereikės vežtis viso kvepalų buteliuko! Asortimente esantys Travalo atomaizeriai yra pamėgti visame pasaulyje, jais naudojasi daugiau, kaip 35 milijonai pasaulio žmonių! Nesvarbu, ar atostogaujate, ar sportuojate, ar esate darbe, ar leidžiate laisvalaikį toli nuo namų, jus visur sups mėgstamų kvepalų kvapas. Labai patogus ir nedidelis atomaizeris tilps net į mažiausią kosmetinę, o jo yra patrauklių „Travalo Classic“, „Travalo Milano“ ir „Travalo Divine“ versijų, kurios turi net kelias spalvas, todėl kiekvienas tikrai ras sau labiausiai tinkantį variantą. Asortimentas taip pat papildytas ir rinkiniais, kuriame rasite ne tik atomaizerį, bet ir kosmetinę ar nuostabų dėkliuką jam, todėl tai bus fantastiška gimtadienio ar jubiliejaus dovana!  Travalo - daugkartinio naudojimo kvepalų flakonai užpildomi tiesiai iš kvepalų buteliukų. Patentuotos sistemos dėka kvepalai nekontaktuoja su oru ir patenka iš vieno flakono tiesiai į kitą per kelias sekundes. Nereikia jokių papildomų priemonių ar žinių, viskas paprasta ir saugu. Jų naudojimas yra labai paprastas, o pati pakuotė yra pagaminta iš aliuminio, todėl ji yra atspari smūgiams, iškritimams. Langelio dėka galima matyti kvepalų likutį, o patį atomaizerį yra greita, paprasta ir saugu užpildyti. Patogu turėti su savimi. Mažas, mobilus buteliukas, leidžiamas įsinešti net į lėktuvą. Patogu laikyti tiek lagamine, tiek sporto krepšyje ar paprasčiausiai rankinėje. Tai patogus būdas tiems, kurie nemėgsta nešiotis su savimi sunkių kvepalų buteliukų.

 • Aliejiniai kvepalai

  Aliejiniai kvepalai Rytų šalyse žinomi jau tūkstančius metų. Pastaruoju metu jų populiarumas sparčiai auga ir Vakarų pasaulyje. Aliejinių kvepalų pagrindas – 100% natūralus aliejus ir kvepalų esencija. Aliejiniai kvepalai natūralesni už įprastus kvepalus, jų sudėtyje nėra alkoholio, todėl jie nedirgina odos.

  Kodėl verta pirkti aliejinius kvepalus pas mus? Jų sudėtyje yra 30% kvepalų. Tai didžiausia saugi leistina kvepalų norma, todėl pas mus parduodami aliejiniai kvepalai yra stipriai koncentruoti, jų aromatas išlieka itin ilgai. Vieno buteliuko užtenka ilgam laikui. Įsigyti aliejiniai kvepalai internetu pristatomi per 1–3 darbo dienas.

 • Kvepalai plaukams

  Dažniausiai kvepalais kvepiname kaklą, riešus, alkūnes, krūtinę ar tiesiog papurškiate ir įeinate į kvepalų debesėlį. Kvepalai – svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Jie pakelia nuotaiką, verčia mus pasitempti, suteikia patrauklumo. Kvepalus naudojame kasdien ir ypatingomis progomis. Tai mums įprastas dienos ar ypatingo vakaro ritualas siekiant išsaugoti mėgiamų kvepalų aromatą. Siūlome atrasti naują ritualą - tai kvepalai plaukams. Nuo dabar jūsų mėgiamų kvepalų aromatu gali dvelkti ir Jūsų plaukai. Kiekvienas plaukų judesys  nutiesia Jūsų mėgiamiausių kvepalų šleifą. Kvepalai plaukams – tai priemonė, kuri leis mėgautis Jūsų mėgiamų kvepalų aromatu kuo ilgiau. O Jūsų kvapas atspindi Jūsų asmenybę, tai intimus ir nematomas Jūsų aksesuaras, kuris sustiprina pojūčius, pakelia nuotaiką ar pažadina vaizduotę. Kvapnia migla plaukams Jūs padengiate galvos odą ir plaukus kvapniu šydu, kuris išlieka iki kito galvos trinkimo. Suteikite savo plaukams naują gyvybingumo šydą, o išraiškingas aromatas džiugins ne tik Jus, bet ir gatve prasilenkiantį praeivį. Vėjyje plėvesuojantys kvapnūs plaukai – tai naujas grožio ritualas Jūsų grožio rutinoje. Itin gausus kvepalų plaukams asortimentas populiariausių ir pačių naujausių garsių firmų kvepalų moterims. Čia rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausias ir naujausias kvapiąsias dulksnas plaukams, kuriomis galėsite mėgautis iki kito galvos trinkimo.

   

 • Kvapai automobiliui

  Automobilio salono oro gaivikliai - gaminiai, kurie priverčia rūpintis ne tik savo automobilio išore, bet ir vidumi. Juk nuostabiai kvepiantis automobilio salonas yra tikrai nuostabus dalykas kelionėse. Šie gaivikliai užtikrins gaivią ir malonią aplinką Jūsų automobilyje, o itin platus aromatų pasirinkimas garantuos, kad mėgstamą suras net ir patys išrankiausieji. Užsitikrinkite komforto kupinas keliones su nuostabiais aromatais, kurie ne tik maloniai kvepia, bet ir papildo saloną tobulu dizainu! Asortimente esantys „Mr & Mrs Fragrance“ kvapai automobiliui seks jus jūsų kelionėse, paversdami jas unikaliomis juslinėmis patirtimis dėka plataus išskirtinio dizaino žmogeliukų ir kvapų pasirinkimo. Italijoje pagaminti kvepiantys Jūsų kelionės draugai, atsižvelgiant į pasirinktą modelį, yra daugkartiniai arba vienkartiniai. Jie pagaminti iš netoksiško, be alkoholio termoplastinio polimero EVA, kuriame yra kvapiųjų eterinių aliejų. Unikalus žaismingo dizaino kvapų asortimentas dvelkia prancūzų ir italų kvapais. Kvapai sieja galingas geografines sąsajas su italų požiūriu, istorija, kultūra ir stiliumi. Meilė gyvenimui, novatoriškas ikoniškas dizainas, estetinis tobulumas, susižavėjimas geriausiomis medžiagomis ir pasaulinės klasės kvapais. Šie žaisminfo dizaino žmogeliukai atgyja gamyklose Šiaurės Italijoje ir keliauja po visą pasaulį. Įvairių dizainų, tokių kaip Nikki, Cesare, CesareGT žmogeliukai gali būti skirtingų atspalvių, tekstūrų ir netgi puošti Swarovski kristalais, todėl patį tinkamiausią išsirinks net pati išrankiausia asmenybė. Kvepėkite Jūs ir tegul kvepia Jūsų automobilis nuostabiu aromatu, džiuginančiu visos kelionės metu. 

 • Kvapai namams

  Kvapai namams – tai labai svarbus namų aksesuaras, suteikiantis gyvenamajai erdvei ypatingą charakterį ir išskirtinumo prieskonį, pakeliantis nuotaiką namų šeimininkui ar jo svečiams. Juk taip malonu užeiti į kambarį, kuris dvelkia jūsų mėgstamu aromatu…

  Kvapai namams – tai daug pastangų nereikalaujantis būdas puoselėti savo namų atmosferą, suteikiant jiems nuostabių aromatų. Ne veltui daugeliui taip patinka namų kvapai su lazdelėmis ar įvairūs namų gaivikliai. Turint šiuos daiktus, namuose nuolat tvyro sodresnis ar švelnesnis aromatas, prie kurio kartais taip priprantama, jog gali atrodyti, kad ši kvepianti pasaka tęsis amžinai... Namų kvapai padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks erdvei išskirtinio žavesio bei elegancijos. Taip pat jie suteiks švaros ir jaukumo įspūdį!

  Kvapas iš tikrųjų yra stipriausias mūsų jausmas. Atmintis, emocija ir kvapas – dažnai tarpusavyje siejasi ir sąveikauja. Kvapas sukelia emocijas, atgaivina atmintį, kartais net sužadina atsiminimus iš tolimos praeities. Taigi dažnu atveju teigiamai arba neigiamai reaguojame į kvapus pagal turimas patirtis, sąsajas, prisiminimus, susijusius su tuo konkrečiu aromatu.

  Kalbant apie sąmoningai namuose naudojamus namų kvapus, reikėtų žinoti, ką naudojame ir kokią įtaką tas kvapas turės, nes kvapai paveikia ne tik nuotaiką, emocijas, bet ir fizinį kūną, sveikatą. Natūralūs, kokybiški kvapai sukuria malonią aplinką gyventi ir turi daugybę naudingų savybių, tuo metu sintetiniai kvapai ne tik neturi naudos, bet ir gali būti žalingi sveikatai.

 • Kūno purškikliai

  Švelni, sudrėkinta ir maloniai kvepianti oda yra Jūsų siekiamybė? Tuomet Jūsų vonioje privalo būti šis grožio ginklas – kūno purškiklis. Tai nuostabi priemonė, kuri apgaubia kūną subtiliu mėgstamų kvepalų aromatu, palepina Jūsų odą ir ją sudrėkina. Suteikite elegantišką ir subtilų aromata, atgaivinkite kūno odą ir dovanokite sau malonumo akimirką su kūno puškikliu. Kvapni kūno dulksna – tai tikras išsigelbėjimas kūno odai. Juk nieko nėra maloniau kuomet smulkūs raso lašeliai paliečia ir atgaiviną kūno odą, o dar nuostabus ir mėgiamas aromata lygintis kiekviename plastiškame kūno judesyje. Kūno purškiklis yra nepamainomas kelionėje, karštą vasaros dieną, kuomet kaitri saulė glosto kūną ir norisi atsigaivinti ar žiemą, kuomet namuose vyrauja sausas oras, kuris sausina mūsų odą. Kūno dulksna – tai kvapnus vandens gurkšnis mūsų odai. Atsigaivinkite po treniruotės, kelionės ar deginimosi seanso kūno purškikliu. Priemonė ne tik atgaiviną odą, bet ir mintis, ypač kai kankina nuovargis ar bloga nuotaika. Kūno purškikliai yra įvairių kvapų. Mūsų asortimente rasite itin platų Victoria's Secret, Chanel, Calvin Klein, Elizabeth Arden, Guess, B.U., Nuxe, Makeup Revolution, Str8 kūno purškiklių pasirinkimą. Platus kūno purškiklių asortimentas nuo lengvo ir gaivaus iki sodraus aromato. Jei norite stipresnio ir ilgiau išliekančio kvapo, kūno purškiklį naudokite kartu su mėgiamais kvepalais ir paskęskite aromatingame debesyje. Išsirink savo mėgstamą kvapą!

 • Žvakės

  Žvakės gyvavo daugiau nei 3000 metų prieš mūsų erą. Ilgą laiką jų pagrindinė funkcija buvo suteikti šviesą. Šiais laikais jos naudojamos kaip interjero aksesuaras, suteikiantis dekoratyvų ir asmenišką atspalvį mūsų namams, o pats puikiausias dalykas yra kvapni žvakė.

  Kvapniosios žvakės – puikus pasirinkimas, kai norime sukurti ypatingą nuotaiką šventei, vakarienei su draugais ar tiesiog jaukiam vakarui su knyga. Greta malonaus kvapo, žvakių liepsna pripildo namus jaukumo, malonios šviesos, o pats kvapas ore tvyro tol, kol deginame ją ir dar valandą ar dvi užgesinus.
  Koks yra geresnis būdas atnešti šilumą į savo namus nei su gražia, kvapnia žvake? Nesvarbu, ar galvojame apie jaukius, kvepiančius namus, ar ieškome dovanos mylimajam, ar tikimės atsipalaiduoti po ilgos dienos – užsidegti raminančią, kvapnią žvakę tampa vis populiariau. Galima rinktis nuo sojų žvakių daugkartiniuose dekoratyviniuose indeliuose iki prabangių, turinčių stiprų, ilgalaikį kvapą.

  Kai namai kvepia dieviškai - galime jaustis išdidžiai ir ramiai. Įkvėpimas tam tikrų kvapų iš tikrųjų gali turėti įtakos nuotaikai. Smegenys susieja prisiminimus – kai įkvepiame kvapą, kuris primena ką nors konkretaus, mūsų smegenys reaguoja su atmintimi ir atitinkamai veikia nuotaiką

  Taigi, nesvarbu, ar esate vienas namuose, ar su mylimuoju, ar su draugais - žvakė visada yra šilta ir draugiška, bei labiau nei bet kas kitas garantuoja malonią atmosferą ir gerovę namuose.

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 9783 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 9783 dalykų

Kvepalai – ne tik įvaizdžio dalis, jie atspindi asmenybę ir charakterį. Kvepalai pakelia nuotaiką, padeda pasijusti patraukliau. Vieni kvepalai skirti dienai, kiti – vakarui. Spontaniškai renkamės kvepalus pagal nuotaiką, deriname prie aprangos. Vienus kvepalus naudojame kasdien, kitus – tik ypatingomis progomis, todėl apsiriboti vienu kvepalų buteliuku itin sunku. O kur dar noras atsinaujinti! Todėl kvepalai internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kas ieško jau pamėgto ar naujo aromato ir siekia ne tik skaniai kvepėti, bet ir sutaupyti. Juk internetu kvepalai pigiau!

Mūsų parduotuvėje rasite platų garsių firmų originalių vyriškų ir moteriškų kvepalų pasirinkimą puikiomis kainomis! Armani, Bvlgari, Gucci, Burberry, Escada, Hugo Boss, Lancome, Versace ir kitų garsių firmų originalūs kvepalai pristatomi į visus Lietuvos miestus per 1–3 darbo dienas.