Kvepalai

 • Kvepalai moterims

  Kvepalai – svarbi įvaizdžio dalis. Jie pakelia nuotaiką, verčia mus pasitempti, suteikia patrauklumo. Kvepalus naudojame kasdien ir ypatingomis progomis. Vienais kvėpinamės vasarą, kitais žiemą, todėl išsiversti su vienu kvepalų buteliuku tikrai sunku. Mes siūlome įsigyti jau pamėgtus ar naujus kvepalus pigiau nei parduotuvėje. Garsių firmų originalūs kvepalai moterims pas mus kainuoja pigiau!

  Itin gausus asortimentas populiariausių ir pačių naujausių garsių firmų kvepalų moterims. Čia rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius kvepalus. Galbūt čia rasite nepopuliarius, tačiau kažkada Jūsų labai mėgtus kvepalus, o gal dairotės populiarios naujienos? Čia rasite didelį moteriškų kvepalų pasirinkimą itin patraukliomis kainomis! Kvepėkite ir sutaupykite. Kvepalai moterims internetu kainuoja pigiau. 

 • Kvepalai vyrams

  Kvepalai vyrams suteikia patrauklumo ir pasitikėjimo savimi. Tinkamai pasirinktas aromatas pakelia nuotaiką, leižia pasijusti savimi. Vieni kvepalai skirti kasdienai, kiti ypatingoms progoms, todėl išsiversti su vienu kvepalų buteliuku tiesiog neįmanoma. Pas mus rasite platų vyriškų kvepalų pasirinkimą. Visi kvepalai originalūs ir kokybiški, o pasirinkimas itin gausus. Įsigykite jau pamėgtus ar naujus kvepalus pigiau. Taupykite ne tik pinigus, bet ir laiką, nes išsirinkti kvepalai atkeliaus pas jus per 1–3 darbo dienas.

  Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausi ir patys naujausi kvepalai visiems skoniams. Įsigykite pačius mėgstamiausius kvepalus arba populiarią naujieną daug pigiau nei parduotuvėje. Juk kvepalai vyrams internetu kainuoja pigiau! 

 • Kvepalai vaikams

  Ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius. Mergaitės matuojasi mamos batelius, aksesuarus, išbando raudonus lūpų dažus, o berniukai atidžiai stebi, kaip jų tėtis skutasi rytais. Tačiau suaugusiems skirta dekoratyvinė kosmetika ar odos priežiūros priemonės nėra labai geras pasirinkimas, todėl siūlome tinkamą variantą – kvepalus, skirtus vaikams. Tai saugus pasirinkimas, kuomet vaikai mėgdžioja savo tėvus. Tai taip pat gali tapti puiki mokomoji priemonė, skatinanti taupyti ir branginti mėgstamus ar dovanotus daiktus.
  Vaikams skirti kvepalai – tai įvairiaspalviai, mėgstamų pasakų herojais, princesėmis, komiksų personažais papuošti kvepalų flakonai, slepiantys saldžius, gaivius ir vaikų mėgstamus kvapus. Savo asortimente siūlome vaikų taip mėgstamus Disney Frozen, Marvel Spiderman, DS Comics Superman, Minions kepalus vaikams itin maža kaina.

 • Rinkiniai moterims

  Rinkiniai moterims.

  Yra sakoma, kad kvepalai turi ypatingų galių moters savijautai. Tinkamai pasirinktas aromatas moterį gali paversti vakaro karaliene, fatališka dama ar seksualia vilioke. Skirtingų aromatų gausa galite sužavėti, priversti atkreipti į save dėmesį, pabrėžti savo geriausias savybes.

  Kvepalų rinkiniai yra ne tik tobula dovana Jūsų mylimai moteriai, bet ir puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno priežiūros priemonės užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvapas Jus lydėtų kiekviename gyvenimo žingsnyje.

  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius moterims.

 • Rinkiniai vyrams

  Kokybiški, asmenybę atskleidžiantys kvepalai – kiekvieno sėkmingo vyro talismanas. Šis stiliaus akcentas nepalieka abejingų, žavi vyriškumu, atskleidžia stipriosios lyties charakterį. Itin gausus kvapų pasirinkimas leidžia išsirinkti aromatą kiekvienai progai ar nuotaikai.
  Kvepalų rinkiniai vyrams – puiki dovana Jūsų mylimajam ar tėčiui. Taip pat rinkinys puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno ir veido priežiūros priemonės, losjonai po skutimosi užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvepalų aromatas Jus lydėtų visa dieną.
  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, Diesel, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Trussardi, Jaguar, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius vyrams.

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 9377 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 9377 dalykų

Kvepalai – ne tik įvaizdžio dalis, jie atspindi asmenybę ir charakterį. Kvepalai pakelia nuotaiką, padeda pasijusti patraukliau. Vieni kvepalai skirti dienai, kiti – vakarui. Spontaniškai renkamės kvepalus pagal nuotaiką, deriname prie aprangos. Vienus kvepalus naudojame kasdien, kitus – tik ypatingomis progomis, todėl apsiriboti vienu kvepalų buteliuku itin sunku. O kur dar noras atsinaujinti! Todėl kvepalai internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kas ieško jau pamėgto ar naujo aromato ir siekia ne tik skaniai kvepėti, bet ir sutaupyti. Juk internetu kvepalai pigiau!

Mūsų parduotuvėje rasite platų garsių firmų originalių vyriškų ir moteriškų kvepalų pasirinkimą puikiomis kainomis! Armani, Bvlgari, Gucci, Burberry, Escada, Hugo Boss, Lancome, Versace ir kitų garsių firmų originalūs kvepalai pristatomi į visus Lietuvos miestus per 1–3 darbo dienas.