Kvepalai

 • Kvepalai moterims

  Malonumas pasijusti pakylėtai. Kartais užtenka vieno mėgstamų kvepalų purkštelėjimo ir kiekvienas pasirinktas kvapas kuria skirtingą istoriją. Būtent todėl Save24 moteriškų kvepalų skiltyje – daugiau nei 6000 pasirinkimo variantų. Tam, kad kiekviena čia užsukusi atrastų tinkamiausią kvapą sau. Lancome, Versace, Calvin Klein, Beyonce, Celine Dion ir kiti moteriški kvepalai vienoje vietoje – įsigykite mėgstamiausius pigiau jau dabar iš ypatingai plataus Save24 asortimento. 

  Plati kvapų paletė kiekvienos skoniui

  Moteriški kvepalai gali būti derinami tiek prie aprangos, tiek prie progos. Viskas priklauso nuo kvapo intensyvumo. Natūralu, kad vieną kvapą, dažnai švelnesnį, moterys renkasi dienai darbai, kitą, dažniausiai intensyvesnį – vakarienei restorane. Tai dar viena priežastis, kodėl mūsų kataloge puikuojasi daugiau nei 6000 skirtingų kvepalų moterims. Ir tai ne tik skirtingi pavadinimai, bet ir ypatingai plati kvapų paletė.

  Kaip išrinkti kvepalus jų nepauosčius?

  Vaisių, gėlių, citrusų, medienos, vandens, žalumos, prieskonių – tai pagrindinės viršutinės kvepalų natos. Tačiau tikrus, kokybiškus kvepalus sudaro visa kvapų natų kompozicija, o be viršutinių natų, itin daug įtakos bendram kvapui turi ir vidurinės bei bazinės (žemutinės) natos. Rinktis kvepalus remiantis tik viršutinėmis, pirmąjį įspūdį paliekančiomis natomis būtų mažų mažiausiai klaidinga. Būtent todėl žemiau pateikiame kelis patarimus, kaip rinktis ir kam skirti dėmesio, kad pasirinkti moteriški kvepalai savo aromatu džiugintų kiekviena proga. 

  • Žinokite mėgstamas kvapų natas

  Turbūt pastebėjote, kad net ir mėgstami, gerai pažįstami kvepalai praėjus kuriam laikui kvepia visiškai kitaip. Taip yra dėl skirtingų, tačiau viena kitą papildančių kvapų natų, apie kurias jau užsiminėme aukščiau. Norint išsirinkti iš tiesų gerus ir maloniai kvepiančius kvepalus, vertėtų gerai žinoti, kokios kvapų natos jums yra maloniausios.

  Viršutinės kvapų natos dažniausiai būna ryškiausios. Būtent jas užuodus greitai galima nuspręsti ar kvepalai mums tikrai patinka. Viršutinės natos gali būti saldžios, gaivios, netgi aštrios. Tačiau jų aromatas nėra ilgai išliekantis, maždaug po 10-30 minučių išryškėja vidurinės natos. Jei moteriški kvepalai renkami kaip dovana, nevertinkite kvepalų vien pagal viršutines natas. Atvirkščiai nei viršutinės, vidurinės kvapų natos dažniausiai yra sunkesnės, o gaivius aromatus keičia saldesni. Bazinės kvapų natos jaučiamos praėjus kelioms valandoms po papurškimo ir išlieka ilgiausiai. Sakoma, kad tai – svarbiausios kvepalų natos, leidžiančios priimti galutinį sprendimą. 

  • Atsižvelkite į kvepalų koncentraciją

  Lygiai tiek pat, kiek svarbios kvapų natos, svarbi ir kvepalų koncentracija. Būtent ji nusako kaip ilgai kvepės pasirinkti kvepalai. Ją nusako produkto pavadinime bei aprašyme nurodytos raidės: EDT, EDP, EDC bei PP. Tikri kvepalai žymimi PP (Pure Parfume). Jų sudėtyje kvapiosios medžiagos sudaro 15-30 %, o ant odos užpurkšti PP raidėmis žymimi moteriški kvepalai išlikti gali iki 8 valandų.

  EDP (eau de parfum) raidėmis žymimuose kvepaluose kvapiųjų medžiagų koncentratas siekia 8-15 %, todėl kvapas ilgainiui išblėsta. Įprastai tokie moteriški kvepalai savo kvapą išlaiko iki į valandų.

  EDT (eau de toilette) daugiau žinomas kaip tualetinis vanduo. Didžiausia kvapiųjų medžiagų koncentracija čia siekia 12%, tačiau dažniausiai sutinkama 4-8 %. Kvapas išlieka iki kelių valandų, o norint, kad jis išliktų ilgiau, pasipurkšti rekomenduojama kelis kartus.

  EDC (eau de cologne) raidėmis žymimi kvepalai daugiau žinomi kaip odekolonai. Juose kvapiųjų medžiagų koncentracija minimali, dažniausiai siekia 3-5 %, todėl kvapas išlieka vos iki poros valandų. Norint išsirinkti ilgai kvapą išlaikančius kvepalus, jų kvapiųjų medžiagų koncentracija – svarbiausias rodiklis.

  Nepriklausomai nuo to, ar kvepalus renkate dovanų, ar ieškote kuo palepinti save, rinktis verta atsakingai, atsižvelgiant ne tik į buteliuko pavadinimą. Save24 kataloge esantys moteriški kvepalai parduodami patraukliomis kainomis, o pasirinkimo įvairovė leidžia kiekvienai atrasti tą vienintelį buteliuką. Išsirinktas prekes pristatysime tiesiai į namus.

 • Kvepalai vyrams

  Tinkami vyriški kvepalai gali padėti išryškinti individualų stilių, pabrėžti asmenybę ar charakterį. Tačiau kiek žmonių, tiek asmenybių ir charakterių. Būtent todėl Save24 surinko itin platų vyriškų kvepalų asortimentą. Tam, kad kiekvienas vyras rastų tinkamiausius sau. Peržvelkite katalogą ir išsirinkite – vyriški kvepalai internetu pigiau, o užsakymą pristatysime tiesiai iki jūsų namų durų. 

  Išskirtinai platus asortimentas kiekvieno skoniui

  Subtilus, rafinuotas, aštrus ar saldus – koks kvapas artimiausias jums? Į internetinį Save24 katalogą sudėjome daugybę skirtingų kvapų: citrusų, gėlių, vaisių, prieskonių, žalumos ir medienos. Tam, kad atrastumėte tai, kas labiausiai atitinka ne tik nuotaiką, bet ir progą, charakterį ar stilių. Palengvindami paiešką, siūlome naudotis specialiais šone esančiais filtrais.

  Jau turite mėgstamus kvepalus ir ieškote papildymo? Atrasti jau pamėgtų kvepalų buteliuką padės gamintojo filtras. Aukštos kokybės vyriški kvepalai taip pat gali būti puikia dovana artimam žmogui bet kokia proga. Save24 kataloge nugula ne tik vyriškų kvepalų rinkos naujienos, bet ir daugelio jau pamėgti kvepalai: Hugo Boss, Calvin Klein, Antonio Banderas, Versace, Paco Rabanne. Tikime, kad lengvai rasite tai, kas patiks net ir išrankiausiems.

  Kvepalų koncentracijos procentas, arba kaip ilgai kvepės pasirinkti kvepalai?

  Originalūs ir kokybiški vyriški kvepalai ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo, bet ir ilgai išlieka. Norint išsirinkti kuo ilgiau išliekančius kvepalus, dėmesį reikėtų atkreipti būtent į kvepalų koncentraciją. Ją nurodo viena iš produkto aprašyme esančių kombinacijų: EDC, EDP, EDT ir PP. Ką reiškia šios raidės?

  • EDC arba eau de cologne. Šiuo trumpiniu žymimas vyriškas odekolonas. Jo kvapu pasimėgauti galima vos kelias valandas. Šie vyriški kvepalai sudaryti vos iš 3-5 % koncentrato, todėl kvapas nėra ilgai išliekantis, tokių kvepalų kaina – mažesnė. 

  • EDT arba eau de toilette arba kitaip žinomas kaip tualetinis vanduo. Tokie kvepalai vilioja pakankamai žema kaina, tačiau jų sudėtyje aromatinės dalys sudaro tik 4-8 %, tad pasipurškus kvapas išlieka iki 4 valandų.

  • EDP arba eau de parfum. Tai parfumuotas vanduo, kurio koncentrate aromatinės dalys sudaro nuo 8 iki 15 %. Tokia koncentracija žymimi vyriški kvepalai pasižymi ryškesniu, ilgiau išliekančiu aromatu – maždaug iki 5 valandų. O ant drabužių šio koncentrato kvepalai gali išlikti net kelias dienas.

  • PP arba pure parfum. Tai tikri kvepalai. Šia raidžių kombinacija žymimuose kvepaluose aromatinės dalį sudaro net 15-30% koncentrato. Tai stipriausio aromato kvepalai, kurių aromatas ant odos gali išlikti iki 8 valandų. 

  Kvepalų pasirinkimas – užduotis, reikalaujanti kantrybės. Platus asortimentas ir skirtingų vardų bei kvapų gausa gali priversti pasukti galvą. Todėl primename, kad kilus klausimų, norint pasikonsultuoti ar prireikus kitokios pagalbos renkantis tą vienintelį kvepalų buteliuką, Save24 komanda visada pasiruošusi padėti. Visi Save24 esantys vyriški kvepalai pigiau, tad pirkti – apsimoka. Tinkamai pasirinkti kvepalai padeda ne tik išryškinti asmenybę ar charakterį. Jie tampa kiekvienos reikšmingos dienos simboliu. 

 • Kvepalai vaikams

  Ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius. Mergaitės matuojasi mamos batelius, aksesuarus, išbando raudonus lūpų dažus, o berniukai atidžiai stebi, kaip jų tėtis skutasi rytais. Tačiau suaugusiems skirta dekoratyvinė kosmetika ar odos priežiūros priemonės nėra labai geras pasirinkimas, todėl siūlome tinkamą variantą – kvepalus, skirtus vaikams. Tai saugus pasirinkimas, kuomet vaikai mėgdžioja savo tėvus. Tai taip pat gali tapti puiki mokomoji priemonė, skatinanti taupyti ir branginti mėgstamus ar dovanotus daiktus.
  Vaikams skirti kvepalai – tai įvairiaspalviai, mėgstamų pasakų herojais, princesėmis, komiksų personažais papuošti kvepalų flakonai, slepiantys saldžius, gaivius ir vaikų mėgstamus kvapus. Savo asortimente siūlome vaikų taip mėgstamus Disney Frozen, Marvel Spiderman, DS Comics Superman, Minions kepalus vaikams itin maža kaina.

 • Rinkiniai moterims

  Rinkiniai moterims.

  Yra sakoma, kad kvepalai turi ypatingų galių moters savijautai. Tinkamai pasirinktas aromatas moterį gali paversti vakaro karaliene, fatališka dama ar seksualia vilioke. Skirtingų aromatų gausa galite sužavėti, priversti atkreipti į save dėmesį, pabrėžti savo geriausias savybes.

  Kvepalų rinkiniai yra ne tik tobula dovana Jūsų mylimai moteriai, bet ir puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno priežiūros priemonės užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvapas Jus lydėtų kiekviename gyvenimo žingsnyje.

  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius moterims.

 • Rinkiniai vyrams

  Kokybiški, asmenybę atskleidžiantys kvepalai – kiekvieno sėkmingo vyro talismanas. Šis stiliaus akcentas nepalieka abejingų, žavi vyriškumu, atskleidžia stipriosios lyties charakterį. Itin gausus kvapų pasirinkimas leidžia išsirinkti aromatą kiekvienai progai ar nuotaikai.
  Kvepalų rinkiniai vyrams – puiki dovana Jūsų mylimajam ar tėčiui. Taip pat rinkinys puiki priemonė siekiantiems, kad mėgstamų kvepalų aromatas Jus lydėtų visą dieną. To paties kvapo kūno ir veido priežiūros priemonės, losjonai po skutimosi užtikrins, kad mėgstamas, pasitikėjimą savimi keliantis kvepalų aromatas Jus lydėtų visa dieną.
  Mūsų asortimente rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, Diesel, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Trussardi, Jaguar, Versace ir kitų garsių firmų populiariausius ir pačius naujausius ir dailiai supakuotus kvepalų rinkinius vyrams.

 • Atomaizeriai

  Ne paslaptis, kad keliaujant norisi su savimi visada turėti mėgstamus kvepalus. Bet liūdina tai, kad sunkus kvepalų buteliuko stiklas ir pati pakuotė yra netinkami keliaujant lėktuvu. Tam puikiai pasitarnauja atomaizeriai, kurie yra skirti tam, kad juose galėtumėte laikyti ir nuolatos papildyti mėgstamą kvapą. Ir tam nereikės vežtis viso kvepalų buteliuko! Asortimente esantys Travalo atomaizeriai yra pamėgti visame pasaulyje, jais naudojasi daugiau, kaip 35 milijonai pasaulio žmonių! Nesvarbu, ar atostogaujate, ar sportuojate, ar esate darbe, ar leidžiate laisvalaikį toli nuo namų, jus visur sups mėgstamų kvepalų kvapas. Labai patogus ir nedidelis atomaizeris tilps net į mažiausią kosmetinę, o jo yra patrauklių „Travalo Classic“, „Travalo Milano“ ir „Travalo Divine“ versijų, kurios turi net kelias spalvas, todėl kiekvienas tikrai ras sau labiausiai tinkantį variantą. Asortimentas taip pat papildytas ir rinkiniais, kuriame rasite ne tik atomaizerį, bet ir kosmetinę ar nuostabų dėkliuką jam, todėl tai bus fantastiška gimtadienio ar jubiliejaus dovana!  Travalo - daugkartinio naudojimo kvepalų flakonai užpildomi tiesiai iš kvepalų buteliukų. Patentuotos sistemos dėka kvepalai nekontaktuoja su oru ir patenka iš vieno flakono tiesiai į kitą per kelias sekundes. Nereikia jokių papildomų priemonių ar žinių, viskas paprasta ir saugu. Jų naudojimas yra labai paprastas, o pati pakuotė yra pagaminta iš aliuminio, todėl ji yra atspari smūgiams, iškritimams. Langelio dėka galima matyti kvepalų likutį, o patį atomaizerį yra greita, paprasta ir saugu užpildyti. Patogu turėti su savimi. Mažas, mobilus buteliukas, leidžiamas įsinešti net į lėktuvą. Patogu laikyti tiek lagamine, tiek sporto krepšyje ar paprasčiausiai rankinėje. Tai patogus būdas tiems, kurie nemėgsta nešiotis su savimi sunkių kvepalų buteliukų.

 • Aliejiniai kvepalai

  Aliejiniai kvepalai Rytų šalyse žinomi jau tūkstančius metų. Pastaruoju metu jų populiarumas sparčiai auga ir Vakarų pasaulyje. Aliejinių kvepalų pagrindas – 100% natūralus aliejus ir kvepalų esencija. Aliejiniai kvepalai natūralesni už įprastus kvepalus, jų sudėtyje nėra alkoholio, todėl jie nedirgina odos.

  Kodėl verta pirkti aliejinius kvepalus pas mus? Jų sudėtyje yra 30% kvepalų. Tai didžiausia saugi leistina kvepalų norma, todėl pas mus parduodami aliejiniai kvepalai yra stipriai koncentruoti, jų aromatas išlieka itin ilgai. Vieno buteliuko užtenka ilgam laikui. Įsigyti aliejiniai kvepalai internetu pristatomi per 1–3 darbo dienas.

 • Kvepalai plaukams

  Dažniausiai kvepalais kvepiname kaklą, riešus, alkūnes, krūtinę ar tiesiog papurškiate ir įeinate į kvepalų debesėlį. Kvepalai – svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Jie pakelia nuotaiką, verčia mus pasitempti, suteikia patrauklumo. Kvepalus naudojame kasdien ir ypatingomis progomis. Tai mums įprastas dienos ar ypatingo vakaro ritualas siekiant išsaugoti mėgiamų kvepalų aromatą. Siūlome atrasti naują ritualą - tai kvepalai plaukams. Nuo dabar jūsų mėgiamų kvepalų aromatu gali dvelkti ir Jūsų plaukai. Kiekvienas plaukų judesys  nutiesia Jūsų mėgiamiausių kvepalų šleifą. Kvepalai plaukams – tai priemonė, kuri leis mėgautis Jūsų mėgiamų kvepalų aromatu kuo ilgiau. O Jūsų kvapas atspindi Jūsų asmenybę, tai intimus ir nematomas Jūsų aksesuaras, kuris sustiprina pojūčius, pakelia nuotaiką ar pažadina vaizduotę. Kvapnia migla plaukams Jūs padengiate galvos odą ir plaukus kvapniu šydu, kuris išlieka iki kito galvos trinkimo. Suteikite savo plaukams naują gyvybingumo šydą, o išraiškingas aromatas džiugins ne tik Jus, bet ir gatve prasilenkiantį praeivį. Vėjyje plėvesuojantys kvapnūs plaukai – tai naujas grožio ritualas Jūsų grožio rutinoje. Itin gausus kvepalų plaukams asortimentas populiariausių ir pačių naujausių garsių firmų kvepalų moterims. Čia rasite Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Chanel, Dior, DKNY, Escada, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo, Lacoste, Mexx, Versace ir kitų garsių firmų populiariausias ir naujausias kvapiąsias dulksnas plaukams, kuriomis galėsite mėgautis iki kito galvos trinkimo.

   

 • Kvapai automobiliui

  Automobilio salono oro gaivikliai - gaminiai, kurie priverčia rūpintis ne tik savo automobilio išore, bet ir vidumi. Juk nuostabiai kvepiantis automobilio salonas yra tikrai nuostabus dalykas kelionėse. Šie gaivikliai užtikrins gaivią ir malonią aplinką Jūsų automobilyje, o itin platus aromatų pasirinkimas garantuos, kad mėgstamą suras net ir patys išrankiausieji. Užsitikrinkite komforto kupinas keliones su nuostabiais aromatais, kurie ne tik maloniai kvepia, bet ir papildo saloną tobulu dizainu! Asortimente esantys „Mr & Mrs Fragrance“ kvapai automobiliui seks jus jūsų kelionėse, paversdami jas unikaliomis juslinėmis patirtimis dėka plataus išskirtinio dizaino žmogeliukų ir kvapų pasirinkimo. Italijoje pagaminti kvepiantys Jūsų kelionės draugai, atsižvelgiant į pasirinktą modelį, yra daugkartiniai arba vienkartiniai. Jie pagaminti iš netoksiško, be alkoholio termoplastinio polimero EVA, kuriame yra kvapiųjų eterinių aliejų. Unikalus žaismingo dizaino kvapų asortimentas dvelkia prancūzų ir italų kvapais. Kvapai sieja galingas geografines sąsajas su italų požiūriu, istorija, kultūra ir stiliumi. Meilė gyvenimui, novatoriškas ikoniškas dizainas, estetinis tobulumas, susižavėjimas geriausiomis medžiagomis ir pasaulinės klasės kvapais. Šie žaisminfo dizaino žmogeliukai atgyja gamyklose Šiaurės Italijoje ir keliauja po visą pasaulį. Įvairių dizainų, tokių kaip Nikki, Cesare, CesareGT žmogeliukai gali būti skirtingų atspalvių, tekstūrų ir netgi puošti Swarovski kristalais, todėl patį tinkamiausią išsirinks net pati išrankiausia asmenybė. Kvepėkite Jūs ir tegul kvepia Jūsų automobilis nuostabiu aromatu, džiuginančiu visos kelionės metu. 

 • Kvapai namams

  Kvapai namams – tai labai svarbus namų aksesuaras, suteikiantis gyvenamajai erdvei ypatingą charakterį ir išskirtinumo prieskonį, pakeliantis nuotaiką namų šeimininkui ar jo svečiams. Juk taip malonu užeiti į kambarį, kuris dvelkia jūsų mėgstamu aromatu…

  Kvapai namams – tai daug pastangų nereikalaujantis būdas puoselėti savo namų atmosferą, suteikiant jiems nuostabių aromatų. Ne veltui daugeliui taip patinka namų kvapai su lazdelėmis ar įvairūs namų gaivikliai. Turint šiuos daiktus, namuose nuolat tvyro sodresnis ar švelnesnis aromatas, prie kurio kartais taip priprantama, jog gali atrodyti, kad ši kvepianti pasaka tęsis amžinai... Namų kvapai padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks erdvei išskirtinio žavesio bei elegancijos. Taip pat jie suteiks švaros ir jaukumo įspūdį!

  Kvapas iš tikrųjų yra stipriausias mūsų jausmas. Atmintis, emocija ir kvapas – dažnai tarpusavyje siejasi ir sąveikauja. Kvapas sukelia emocijas, atgaivina atmintį, kartais net sužadina atsiminimus iš tolimos praeities. Taigi dažnu atveju teigiamai arba neigiamai reaguojame į kvapus pagal turimas patirtis, sąsajas, prisiminimus, susijusius su tuo konkrečiu aromatu.

  Kalbant apie sąmoningai namuose naudojamus namų kvapus, reikėtų žinoti, ką naudojame ir kokią įtaką tas kvapas turės, nes kvapai paveikia ne tik nuotaiką, emocijas, bet ir fizinį kūną, sveikatą. Natūralūs, kokybiški kvapai sukuria malonią aplinką gyventi ir turi daugybę naudingų savybių, tuo metu sintetiniai kvapai ne tik neturi naudos, bet ir gali būti žalingi sveikatai.

 • Kūno purškikliai

  Švelni, sudrėkinta ir maloniai kvepianti oda yra Jūsų siekiamybė? Tuomet Jūsų vonioje privalo būti šis grožio ginklas – kūno purškiklis. Tai nuostabi priemonė, kuri apgaubia kūną subtiliu mėgstamų kvepalų aromatu, palepina Jūsų odą ir ją sudrėkina. Suteikite elegantišką ir subtilų aromata, atgaivinkite kūno odą ir dovanokite sau malonumo akimirką su kūno puškikliu. Kvapni kūno dulksna – tai tikras išsigelbėjimas kūno odai. Juk nieko nėra maloniau kuomet smulkūs raso lašeliai paliečia ir atgaiviną kūno odą, o dar nuostabus ir mėgiamas aromata lygintis kiekviename plastiškame kūno judesyje. Kūno purškiklis yra nepamainomas kelionėje, karštą vasaros dieną, kuomet kaitri saulė glosto kūną ir norisi atsigaivinti ar žiemą, kuomet namuose vyrauja sausas oras, kuris sausina mūsų odą. Kūno dulksna – tai kvapnus vandens gurkšnis mūsų odai. Atsigaivinkite po treniruotės, kelionės ar deginimosi seanso kūno purškikliu. Priemonė ne tik atgaiviną odą, bet ir mintis, ypač kai kankina nuovargis ar bloga nuotaika. Kūno purškikliai yra įvairių kvapų. Mūsų asortimente rasite itin platų Victoria's Secret, Chanel, Calvin Klein, Elizabeth Arden, Guess, B.U., Nuxe, Makeup Revolution, Str8 kūno purškiklių pasirinkimą. Platus kūno purškiklių asortimentas nuo lengvo ir gaivaus iki sodraus aromato. Jei norite stipresnio ir ilgiau išliekančio kvapo, kūno purškiklį naudokite kartu su mėgiamais kvepalais ir paskęskite aromatingame debesyje. Išsirink savo mėgstamą kvapą!

 • Žvakės

  Ar žinojote, kad aromatinės žvakės gali ne tik papuošti namus, bet ir teigiamai veikti jūsų bendrą savijautą? Tinkamai pasirinkti aromatai padeda sukurti romantišką atmosferą, sumažinti patiriamą stresą, palengvinti atsipalaidavimą ar net pakelti darbo efektyvumą. Į Save24 katalogą sudėjome specialius dovanoms ir savęs palepinimui tinkančius kvapnius rinkinius bei susikaupusią įtampą sumažinti padedančias masažines žvakes. 

  Jaukus namų akcentas

  Nėra greitesnio būdo sukurti jaukią ir romantišką atmosferą, kaip uždegant kelias žvakes. Kai namuose pritrūksta šilumos ar norisi sukurti šventinę nuotaiką, kvapnios aromatinės žvakės gali būti puikiu sprendimu jiems sugrąžinti. Atlikti tyrimai rodo, kad žvakės padeda ne tik sukurti jaukumą, bet ir pajusti laimę. Pasirinkus tinkamą ir malonų kvapą, skirtingose namų zonose galima sukurti skirtingas nuotaikas: gaivą vonioje, romantiką miegamajame ar svetainėje. Lygiai taip pat skirtingų dydžių žvakės gali tapti stilinga interjero detale, o mirgančios švieselės – atpalaiduojančiu ritualu. Kataloge rasite porą didesnių, skirtingų kvapų žvakių stikliniuose induose, puikiai tiksiančių bet kuriame namų kampelyje. 

  Puiki dovana pritrūkus idėjų

  Ieškote paprastos, tačiau praktiškos dovanos artimam žmogui? Kvapnios žvakės gali būti puiki mintis! Kataloge rasite specialiai dovanoms sukurtus kvepiančius rinkinius. Juose – tarpusavyje suderinti kvapų ir spalvų žvakės, tualetinis vanduo, purškiamas dezodorantas, kremas, bei dušo gelis. Rinkinio sudėtis gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto komplekto, tačiau tinkamą variantą rasti lengva tiek vyrams, tiek moterims.

  Norisi padovanoti ką nors intymaus? Dovanokite masažines žvakes. Kataloge rasite platų aliejinių masažams skirtų žvakių pasirinkimą. Jos pagamintos iš natūralių eterinių aliejų, todėl atgaivina ne tik kūną, bet ir mintis. Unikali žvakių sudėtis taip pat drėkina, maitina ir tonizuoja masažuojamą odą, todėl tokia dovana ypač vertinama. Masažinės žvakės internetu kainuoja mažiau nei fizinėse parduotuvėse, todėl toks sprendimas dar ir praktiškas. Apžvelkite asortimentą, išsirinkite tinkamiausią kvapą, o užsakytas žvakes pristatysime tiesiai prie jūsų arba artimo žmogaus durų. 

  Aromatinės žvakės – lengvas būdas sukurti romantišką ir jaukią atmosferą kur bebūtumėte. Dovanokite sau ir artimiausiems romantiką, jaukumą ir galimybę atsipalaiduoti. Neradote ko ieškojote ar kilo klausimų renkantis? Susisiekite su mumis arba pateikite užklausą Save24 internetinio pokalbio konsultaciniame lange. Esame pasiruošę padėti išsirinkti ir atsakyti į visus kilusius klausimus.

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 9851 dalykų