Kvapai namams

puslapyje
Rodoma 37 - 72 iš 163 dalykų
Rodoma 37 - 72 iš 163 dalykų

Kvapai namams – tai labai svarbus namų aksesuaras, suteikiantis gyvenamajai erdvei ypatingą charakterį ir išskirtinumo prieskonį, pakeliantis nuotaiką namų šeimininkui ar jo svečiams. Juk taip malonu užeiti į kambarį, kuris dvelkia jūsų mėgstamu aromatu…

Kvapai namams – tai daug pastangų nereikalaujantis būdas puoselėti savo namų atmosferą, suteikiant jiems nuostabių aromatų. Ne veltui daugeliui taip patinka namų kvapai su lazdelėmis ar įvairūs namų gaivikliai. Turint šiuos daiktus, namuose nuolat tvyro sodresnis ar švelnesnis aromatas, prie kurio kartais taip priprantama, jog gali atrodyti, kad ši kvepianti pasaka tęsis amžinai... Namų kvapai padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks erdvei išskirtinio žavesio bei elegancijos. Taip pat jie suteiks švaros ir jaukumo įspūdį!

Kvapas iš tikrųjų yra stipriausias mūsų jausmas. Atmintis, emocija ir kvapas – dažnai tarpusavyje siejasi ir sąveikauja. Kvapas sukelia emocijas, atgaivina atmintį, kartais net sužadina atsiminimus iš tolimos praeities. Taigi dažnu atveju teigiamai arba neigiamai reaguojame į kvapus pagal turimas patirtis, sąsajas, prisiminimus, susijusius su tuo konkrečiu aromatu.

Kalbant apie sąmoningai namuose naudojamus namų kvapus, reikėtų žinoti, ką naudojame ir kokią įtaką tas kvapas turės, nes kvapai paveikia ne tik nuotaiką, emocijas, bet ir fizinį kūną, sveikatą. Natūralūs, kokybiški kvapai sukuria malonią aplinką gyventi ir turi daugybę naudingų savybių, tuo metu sintetiniai kvapai ne tik neturi naudos, bet ir gali būti žalingi sveikatai.