Kremas nuo spuogų

Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Spuogai ir inkštirai dažniausiai vargina tuos, kurių oda riebi ar mišri. Siekiant kuo greičiau pašalinti diskomfortą keliančius odos trūkumus, neretai naudojamos agresyvios veido odos priemonės, kurios sausina ir dirgina odą, užkemša poras. Tokiu būdu aknės pažeistai odai daroma meškos paslauga – netinkamos priemonės skatina dar didesnį sebumo išsiskyrimą, kuris sukelia ar paaštrina uždegiminius procesus ir odos sudirgimą, didina nemalonų veido blizgesį, o spuogų atsiranda dar daugiau.

Tinkamai prižiūrėti spuoguotą ir probleminę veido odą kartais gali atrodyti itin sunkiai įveikiama užduotis. Tačiau tai padaryti tikrai įmanoma. Reikia tik tinkamų veido odos priežiūros priemonių, iš kurių viena – veido kremas nuo spuogų. Spuoguotai odai geriausiai tinka toks veido kremas, kuris ne tik kovoja su jau atsiradusiais spuogais, bet ir mažina naujų spuogų atsiradimo tikimybę. Save24.lt asortimente esantys veido kremai nuo spuogų reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, nekemša porų, pasižymi antiseptiniu ir antibakteriniu poveikiu.

Veido kremas nuo spuogų ir sumažėjęs sebumo išsiskyrimas

Spuoguotai veido odai skirti kremai dažnai būna papildyti cinko oksidu, gydomosiomis rūgštimis ar augaliniais ekstraktais, kurie efektyviai reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, padeda sumažinti veido blizgesį, suteikia odai matinį efektą.

Nekomedogeninis veido kremas nuo spuogų

Jei veido oda nusėta pūlingais spuogais, joje gausu inkštirų, rekomenduojame naudoti veido kremą, kuris nekemša porų. Taip sumažinsite spuogų ir inkštirų susidarymo tikimybę. Veido kremai nuo spuogų, kaip ir kitos riebios, mišrios ar probleminės odos priežiūrai skirtos priemonės, dažnai būna papildyti veikliaisiais komponentais, kurie nekemša porų, pavyzdžiui, vynuogių sėklų, migdolų aliejais.

Antibakterinis veido kremo nuo spuogų poveikis

Aknė – tai uždegiminis procesas, kurį sukelia per didelis riebalų išsiskyrimas. Siekiant užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi ir uždegiminiams židiniams, Save24.lt asortimente esantys veido kremai nuo spuogų pasižymi antibakteriniu ir antiseptiniu poveikiu. Tokių produktų, skirtų riebiai, mišriai, į spuogus linkusiai odai, sudėtyje dažnai rasite augalinių ekstraktų, pavyzdžiui, arbatmedžio, žaliosios arbatos, alavijų.

Drėkinimas būtinas bet kuriam odos tipui, net ir probleminei, į spuogus linkusiai veido odai. Nors dažnai galvojama, kad drėkinamasis veido kremas visai nereikalingas aknės pažeistai odai, nes ji ir taip riebi, tačiau dažniausiai yra priešingai. Kai odai trūksta drėgmės, ji stengiasi tai kompensuoti didesniu riebalų kiekiu, kuris pradeda kimšti poras ir skatina spuogų atsiradimą. Todėl teisingai parinktas veido kremas nuo spuogų ne kenkia, o, priešingai – gali padėti kovoti su spuogais, veido blizgesiu ir kitomis odos problemomis.

Save24.lt asortimente esantys veido kremai nuo spuogų papildyti veikliosiomis medžiagomis, kurios nuramina odą, pasižymi antibakterinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, todėl mažina sudirgimo ir spuogų atsiradimo riziką. Žinoma, kiekvieno iš mūsų oda yra skirtinga, todėl visada rekomenduojame perskaityti priemonės sudedamųjų dalių sąrašą ir įsitikinti, ar jame nėra Jūsų odai netinkančių ar ją dirginančių ingredientų.

Ne. Net jei kremas yra nekomedogeninis, riebalų perteklius, makiažo likučiai, per dieną ant odos susikaupusios dulkės ir kiti nešvarumai gali sukelti uždegiminius procesus ir paskatinti spuogų atsiradimą. Todėl kasdienis odos valymas ryte ir vakare yra neatsiejama spuoguotos, riebios ar probleminės odos priežiūros rutinos dalis.