Įdegį skatinančios priemonės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 38 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 38 dalykų

Atšilus orams vis dažniau renkamės drabužius, kurie yra atviresni, atidengia daugiau nuogo kūno. Todėl dauguma iš mūsų stengiasi, kad veidas ir kūnas kuo greičiau įgautų saulės nubučiuotą išvaizdą. Tam, kad mėgavimasis saulės voniomis būtų kuo efektyvesnis ir suteiktų odai taip trokštamą bronzinį atspalvį, prieš deginimąsi gali būti naudojamos įdegį skatinančios priemonės. Šiame Save24.lt kataloge sudėti įdegį skatinantys aliejai, pieneliai, purškikliai, kremai, losjonai ir kitos priemonės, kurios leis džiaugtis greitu ir ilgai išliekančiu įdegiu.

Įdegį skatinantys aliejai

Ieškote produkto, kurį būtų itin lengva paskirstyti, o Jūsų oda įgautų dar daugiau glotnumo ir švelnumo? Tuomet įdegį skatinantis aliejus – puikus pasirinkimas. Nuxe, Piz Buin, Nivea bei Malibu prekinių ženklų įdegį skatinantys aliejai yra papildyti saulėgrąžų, makadamijų, simondsijų, sviestmedžių ir kitais vertingaisiais aliejais, todėl itin švelniai ir maloniai slysta oda, maitina ir saugo ją nuo išsausėjimo bei oksidacinio streso. Šių aliejų sudėtyje esantys įdegį skatinantys komponentai papildomi SPF apsauga nuo žalingų UV spindulių, todėl ne tik padeda greičiau pasiekti trokštamą įdegį, bet ir saugo odą nuo saulės daromos žalos. Save24.lt asortimente yra tiek aliejų, kurie suteikia minimalią apsaugą, pavyzdžiui, Malibu apsauginis aliejus skatinantis greitesnį įdegį su SPF2, ar efektyviai odą saugančių priemonių, pavyzdžiui, Piz Buin apsauginis aliejus skatinantis greitesnį įdegį su SPF30.

Įdegį skatinantys kremai

Įdegį skatinantis losjonas ar kremas aktyvina melanino gamybą, todėl suteikia tolygų, ryškų ir ilgai išliekantį bronzinį odos efektą gerokai greičiau. Šių įdegį skatinančių produktų sudėtyje taip pat yra odą minkštinančių ir apsauginį jos barjerą stiprinančių komponentų, pavyzdžiui, kakavos ar saldžiųjų migdolų aliejaus, pantenolio, vitamino E. Tam, kad Jūsų oda greičiau įdegtų, tačiau nebūtų pažeista žalingų UV spindulių, turėtų būti pasirenkamas tas įdegį skatinantis kremas ar losjonas, kuris turi pakankamą SPF apsaugą, pavyzdžiui, Piz Buin apsauginis losjonas nuo saulės skatinantis greitesnį įdegį su SPF15.

Įdegį skatinantys purškikliai

Įdegį skatinantis purškiklis – priemonė, kuri padeda išnaudoti kiekvieną progą įdegti, nes ją patogu naudoti tiek deginantis paplūdimyje, tiek nusprendus trumpam pasimėgauti saulės voniomis neišvykstant iš miesto. Įdegį skatinantys purškikliai lengvai nugula ant odos ir efektyviai skatina natūralaus bei nepriekaištingo įdegio procesą.

Taip. Virtualiose Save24.lt lentynose sudėtos skirtingų prekinių ženklų vandeniui atsparios įdegį skatinančios priemonės, tarp kurių – Nuxe aliejus deginimuisi bei Shiseido deginimosi emulsija. Vandeniui atsparios priemonės ant odos išlieka ilgiau, tačiau, daug laiko praleidžiant saulėje, jas taip pat būtina tepti pakartotinai.

Taip. Savaiminio įdegio priemonės be SPF apsaugos negali apsaugoti Jūsų odos nuo žalingų UV spindulių poveikio, todėl kartu su šiomis priemonėmis visuomet rekomenduojama naudoti priemonę nuo saulės su apsauginiu SPF filtru.

Jei Jūsų oda jautri, šviesi ir linkusi nudegti, prieš deginimąsi turėtų būti naudojamos savaiminio įdegio priemonės su aukšta SPF apsauga, pavyzdžiui SPF30. Šios priemonės skatina natūralią melanino gamybą ir suteikia odai auksinį atspalvį, tačiau taip pat padeda apsaugoti ją nuo žalingų UV spindulių, sumažėja nudegimo rizika.