Skutimosi priemonės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 435 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 435 dalykų

Maloni, švelni ir lygi oda – garantuoja puikią savijautą ir malonius pojūčius. Skutimosi prekės ir kosmetika padeda visada tinkamai pasirūpinti nepageidaujamais plaukeliais ir oda, išvengti sudirgimų skutimosi metu.
Netinkamai pasirinkti skustuvai, skutimosi galvutės ar skutimosi peiliukai ir kosmetika apkartina skutimosi procesą įbrėžimais, įpjovimais, odos sudirginimu. Išsirinkus tinkamas ir kokybiškas skutimosi prekes žymiai pagerinsite skutimosi procesą, išvengsite odos pažeidimų.
Tam, kad būtumėte patenkinti ir išvengtumėte nemalonių potyrių, mūsų asortimente rasite ne tik profesionalius peiliukus, skustuvus, bet ir skutimąsi bei priežiūrą po skutimosi palengvinančias priemones. Skutimosi geliai, kremai, balzamai po skutimosi, aliejus ar putos, jautriai odai skirti Gillette Mach3 Sensitive, maloniai vėsinantys Gillette Fushion Proshield Chill ar ypatingai kruopščiu skutimu pasižymintys Gillette Fushion – visos reikalingos priemonės vienoje vietoje.
Ypatingai švelnaus skutimo reikalaujančiai moterų odai taip pat rasite gausų prekių asortimentą. Įvairių dizainų Venus skustuvai, skutimosi galvutės pasirūpins efektyviu, švelniu ir komfortišku plaukelių šalinimu ir itin džiuginančiu rezultatu.
Platus Gillette, Venus skustuvų, skutimosi galvučių, peiliukų ir kosmetikos asortimentas, kuriame kiekvienas ras sau tinkantį produktą vienoje vietoje ir itin geromis kainomis.