Skutimosi priemonės

  • Gillette peiliukai
  • Venus peiliukai
  • Skustuvai (koteliai)
  • Skutimosi kosmetika

    Skutimosi želės, putos ir kitos priemonės naudojamos skutimosi metu ir prieš skutimąsi.

  • Po skutimosi
  • Barzdos priežiūros...

    Nuo seno barzda buvo laikoma vyriškumo, fizinės brandos simboliu. Senovės graikų ir romėnų pasaulyje barzda žymi ribą tarp berniuko ir vyro. Dabar viskas yra pasikeitę, tačiau net ir šiuo metu barzda vis dar yra vyriškumo ženklas. Juk turėti išpuoselėtą vešlią barzdą yra ne taip paprasta. Reikia įdėti daug darbo ir turėti kantrybės. Juk toks ir turi būti tikras vyras – darbštus ir kantrus. Nors senovėje niekam nerūpėjo kaip atrodo barzda, ar ji ilga, ar vešli, šiuolaikiniame pasaulyje vyrams yra aktuali barzdos išvaizda ir būklė.  Tam gelbsti ne tik profesionalūs barzdaskučiai, kurie pirmuosius savo pėdsakus paliko dar senovės Egipte, o Viduramžiais atlikę ir chirurgų funkcijas, bet ir barzdos priežiūros priemonės. Šiandien barzda vyrams jau tapo stiliaus detale, tačiau užsiauginti vešlią ir dailią barzdą yra didelis iššūkis, kuris reikalauja kantrybės, kasdienio rūpesčio. Barzdos priežiūros priemonės – prausikliai, serumai, aliejai, šampūnai, kondicionieriai, formavimo priemonės – viskas, ko reikia yra mūsų asortimente. Specialus barzdos prausiklis padeda pašalinti nešvarumus ir riebalų perteklių, o tai svarbiausias veiksnys lemiantis barzdos būklę. Norint, kad barzda augtų, ją reikia tinkamai drėkinti. Kondicionieriai, serumai, aliejai, balzamai puikiai išsaugo drėgmę, stiprina plaukus ir pamaitina plaukus. Na o modeliavimo priemonės: balzamas, vaškas, šukos – tai viskas, ko reikia norint turėti tobulą ir išpuoselėtą barzdą. Mūsų asortimente rasite šios srities profesionalų kurtus produktus: American Crew, Tigi Bed Head, Reuzel, Dear Beard, Mr. Bear Family, Proraso, Redken.

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 449 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 449 dalykų

Maloni, švelni ir lygi oda – garantuoja puikią savijautą ir malonius pojūčius. Skutimosi prekės ir kosmetika padeda visada tinkamai pasirūpinti nepageidaujamais plaukeliais ir oda, išvengti sudirgimų skutimosi metu.
Netinkamai pasirinkti skustuvai, skutimosi galvutės ar skutimosi peiliukai ir kosmetika apkartina skutimosi procesą įbrėžimais, įpjovimais, odos sudirginimu. Išsirinkus tinkamas ir kokybiškas skutimosi prekes žymiai pagerinsite skutimosi procesą, išvengsite odos pažeidimų.
Tam, kad būtumėte patenkinti ir išvengtumėte nemalonių potyrių, mūsų asortimente rasite ne tik profesionalius peiliukus, skustuvus, bet ir skutimąsi bei priežiūrą po skutimosi palengvinančias priemones. Skutimosi geliai, kremai, balzamai po skutimosi, aliejus ar putos, jautriai odai skirti Gillette Mach3 Sensitive, maloniai vėsinantys Gillette Fushion Proshield Chill ar ypatingai kruopščiu skutimu pasižymintys Gillette Fushion – visos reikalingos priemonės vienoje vietoje.
Ypatingai švelnaus skutimo reikalaujančiai moterų odai taip pat rasite gausų prekių asortimentą. Įvairių dizainų Venus skustuvai, skutimosi galvutės pasirūpins efektyviu, švelniu ir komfortišku plaukelių šalinimu ir itin džiuginančiu rezultatu.
Platus Gillette, Venus skustuvų, skutimosi galvučių, peiliukų ir kosmetikos asortimentas, kuriame kiekvienas ras sau tinkantį produktą vienoje vietoje ir itin geromis kainomis.