Prekių ženklai Yra 828 prekių ženklai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 828 dalykų
 • 4711

  4711 kvealai - originalūs aromatai tiek vyrams, tiek moterims. 

 • Abercrombie & Fitch

  Abercrombie & Fitch – prekės ženklas atspindintis amerikietišką gyvenimo būdą.

 • ACQUA DELL ELBA

  0 prekės

 • Adidas

  Adidas kvepalai, pasižymintys gaivinančiomis natomis, puikiai tinkamoms sportui. Adidas sukūrė per 50 kvepalų rūšių.

 • Adolfo Dominguez

  Adolfo Dominguez yra pirmasis ispanų dizaineris, kuris sukūrė savo vardo visą kvepalų asortimentą. Jo aromatai sukurti bendradarbiaujant su parfumeriais Joan Bruses ir Puig.
 • Adore

  Adore - tai nebrangūs, tačiau kokybiški prezervatyvai, atitinkantys CE serftifikatus.

  0 prekės

 • Aedes de Venustas

  Pirmasis Aedes de Venustas parfumerijos butikas prieš 17 metų atidarytas Niujorke.

 • Afnan Perfumes

  Afnan Perfumes-  Jungtiniuose Arabų Emiratuose įkurtas prekinis ženklas. Kompanija gamina aukštos kokybės kvepalus, eterinius aliejus, dezodorantus ir asmens higienos priemones.  Gaminiai atitinka visus esančius standartus Europoje, Amerikoje, Viduriniuose Rytuose. 

 • Agatha Paris

  Agatha Paris - 1974 metais Paryžiuje įkurta kompanija, kuri šiuo metu turi daugiau, kaip 400 parduotuvių visame pasaulyje ir prekiauja juvelyriniais dirbiniais, kvepalai.

 • Agent Provocateur

  Agent Provocateur kuria kvepalus, dekoratyvinę kosmetiką, kūno priežiūros priemones. Jie sukūrė 12 provokuojančiai damai tinkančių aromatų.

 • Agua de Sevilla

  Tradicija ir modernumas. Brandumas ir jaunystė. Praeitis, dabartis ir ateitis . Tai Agua de Sevilla - kvepalų asortimentas, kuris išlieka laikui bėgant atmintyje, jis paveldimas iš motinų dukterims, iš kartos į kartą. Tai lyg palikimas, nesuprantantis laiko ar amžiaus. Tai yra nesenstantys kvapai, turintys pietietiškus aromatusSodrios gėlių ir citrusinių vaisių natos, turinčios daug asmenybės.... Klasika nuo 1992 m.

  Sevilija - aromatų įkvėpimo lopšys. Tai vienas iš tų miestų, kuris sužavi jus savo aromatu, kai ateina pavasaris. Tuo metu gatvėse atsiranda kvapai, kurie primena vaikystę. Jie priverčia jos niekada nepamiršti...

 • Ajmal

  Ajmal produkcija per visus 60 savo gyvavimo metų įvaldė kvepalų gaminimo meną ir užima unikalią nišą parfumerijos pasaulyje Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 

 • Al Haramain

  AL HARAMAIN - arabiškas prekės ženklas, gimęs 1970 metais Mekos mieste Saudo Arabijoje. 

 • Alaia

  Alaia – aukštosios mados pasaulyje gerai žinomas vardas. 

 • Albane Noble

  Albane Noble -  tai vyriškų ir moteriškų kvepalų gamintojas. Ši kompanija taip pat žinoma kitu pavadinimu - Grand Palais. Prekių asortimentas platus - nuo švelnių aromatų iki sodrių ir ryškių kvepalų. 

 • Alcina

  Alcina- tai vokiškos kosmetikos prekinis ženklas sukurtas XX amžiaus viduryje dakrato Kurto Wolffo . Alcina kuria kokybišką kosmetiką įvairaus amžiaus žmonėms.

 • Alexander McQueen

  Alexander McQueen – Jungtinės Karalystės mados namai išleido savo prekės ženklo kvepalų liniją. 

 • Alexandre J.

  Alexandre J.- Tai prancūzų dizainerio prekinis ženklas. Meilė menui ir istorijai paskatino šį žmogų kurti. Šiandien jo potraukis grožiui verčia tyrinėti tokius įvairius laukus kaip tapyba, skulptūra ar kvepalai. Medžiagų ir juslių architektas Alexandre.J naudoja išskirtines medžiagas, suteikdamas subtilų įdomų kvapą ir sukurdamas tobulą aromatų balansą.

 • AlfaParf

  AlfaParf – pirmaujantis pasaulyje Italijos prekės ženklas siūlantis profesionalias plaukų priežiūros priemones, kosmetiką kūnui grožio salonams bei galutiniam vartotojui.

 • Alfred Sung

  Alfred Sung kvepalai spinduliuoja energija ir kuria tobulą harmoniją tarp žmogaus ir gamtos.
 • Allwaves

  Allwaves - prekės ženklas, kuris siūlo itin kokybiškus plaukų priežiūros produktus nuo priežiūros ir produktų puoselėjimui, iki plaukų dažų, puikiai padengiančių net ir žilus plaukus! 

  Asortimente galima rasti įvairių plaukų priežiūros linijų, iš kurių tinkamiausią produktą savo plaukams ras kiekvienas klientas.

 • Alpa

  Alpa istorija yra stabilios ir klestinčios čekų įmonės istorija. Šio prekės ženklo populiarumas tęsiasi jau daugelį dešimtmečių. Pasibaigus ikikariniam gamybos etapui Brno mieste, 1948 m. gamykla persikėlė į Velké Meziříčí. 1994 m. įvyko privatizacija ir dabar Alpa yra moderni ir perspektyvi įmonė. 

  Turėti tradicinį čekų prekės ženklą ir ilgiau nei 100 metų patenkinti klientus yra vertingiausias brangakmenis, puošiantis prekės ženklą Alpa

 • Alpecin

  Alpecin – Vokietijos farmacijos kompanija įkurta 1905 metais Dr. Augusto Wolffo. 

 • Alqvimia

  „Alqvimia“ prieš 31 metus „La Garrotxa“ (Geronoje) sukūrė parfumerė ir aromaterapijos ekspertė Idili Lizcano, aistringai užsiimanti joga ir meditacija, kuri jaučia stiprų prisirišimą prie augalų ir gėlių.

  Bendrovė dabar yra pavyzdys aukštos natūralios kosmetikos požiūriu. Naudodami 100% natūralius ir ekologiškus produktus, jie sukūrė naujoves revoliuciniame grožio sektoriuje, siūlydami produktus, jungiančius kūną, protą ir dvasią.

  „Mens sana in corpore sano“ yra jų filosofija; jie nori savo produktais išmokyti ramiai subalansuoti sveiką kūną ir gražią jauną sielą. 1991 metais tarptautinė kompanijos plėtra prasidėjo Nyderlandų, Belgijos ir Italijos rinkose.

  Šiuo metu „Alqvimia“ veikia daugiau nei 20 pasaulio šalių, o jų gydymo būdus ir ritualus galima rasti geriausiuose Ispanijos ir pasaulio viešbučiuose ir SPA.

  „Alqvimia“ yra mistinių žinių ir eksperimentinio mokslinio metodo sąjunga. Mokslas ir dvasingumas kompanijai tinka, ir gamintojai mano, kad tai yra nauja pradžia, kuri sulauks pasisekimo XXI amžiuje.

  „Mano darbas yra pati meditacija. Tai auka pasauliui, malda. Tai yra viena iš kilnaus Alqvimia meno paslapčių “. – sako Idili Lizcano.

  Po 34 metų ALQVIMIA išsaugo į meilę, aistrą, kūrybiškumą ir pagarbą gamtai. Aromaterapijos meno, parfumerijos magijos ir senovės alchemijos mokslo dėka mes išgauname sielą iš augalų, jungiančių ir transformuojančių mūsų pačių sielą.

  Etikos iššūkių, kuriuos sprendžia „Alqvimia“, skaičius daro juos įkvepiančia atsakingos korporacijos pradininke natūralios kosmetikos pramonėje.

  Nuo pat pradžių pagrindinis etinis iššūkis, su kuriuo susiduria „Alqvimia“, yra sukurti 100% natūralią kosmetiką, kurios vertė būtų gaminti neteršiant, naudojant perdirbamas medžiagas ir gerbiant žmoniją gaminant savo produktus.

  Jie tiki pusiausvyra tarp sveikatos, kūno ir paties pasaulio, todėl kovoja su kasdieniu cheminiu kosmetikos gaminių poveikiu odoje, sukurdami veiksmingą ir prevencinę kosmetiką jūsų kūno sveikatai, naudodami natūralius augalus ir aliejus.

  Be to, gamintojai nuolat prisideda prie etinės praktikos, stiprinančios žmonių masto ekonomiką. Kai kurie jų naujausi metodai yra naudoti 100% atsinaujinančius ir tvarius energijos šaltinius ir kovoti už moterų lyderystę versle.

  0 prekės

 • Alterna

  Alterna produktai išsiskiria savo prabangia sudėtimi: ikrai, bambukų, šampano ekstraktai ar triufelių aliejai.

 • American Crew

  American Crew yra daugiau nei prekinis ženklas – tai gyvenimo būdas. 

 • Amouage

  Kompanija kvepaluose naudoja tradicinius Artimuosiuose Rytuose išgaunamus ingredientus: agarą, smilkalus, muskusą, rožių aliejų, prieskonius. Aromatus kuria garsiausi parfumeriai pasaulyje.
Rodoma 1 - 36 iš 828 dalykų