Dezodorantai

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 782 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 782 dalykų

Prakaitas – natūrali organizmo reakcija, skirta reguliuoti kūno vidaus temperatūrą. Tiesa, šlapia nugara ar prakaito dėmės pažastų srityje tikrai nesuteikia pasitikėjimo ir neatrodo estetiškai. Norint išvengti nepatogių situacijų, patikimiausia priemone tampa dezodorantai. Dezodorantai ir antiperspirantai panaikina nemalonų prakaito kvapą, stabdo bakterijų dauginimąsi ir suteikia gaivos jausmą visą dieną. Save24 asortimente rasite įvairių formų, tipų ir kvapų dezodorantus įskaitant purškiamą, pieštukinį ir rutulinį. Tačiau kuo skiriasi dezodorantai ir antiperspirantai bei kurį pasirinkti?

Platus dezodorantų pasirinkimas

Prieš perkant bet kokią priemonę nuo prakaitavimo, svarbu nuspręsti kokio rezultato tikitės. Norint ne tik gaivaus kvapo, bet ir mažesnio prakaito išsiskyrimo rinkitės antiperspirantą. Jeigu vilioja ne tik kvapo, bet ir bakterijų panaikinimas - dezodorantą. Būtent dezodorantai neutralizuoja bakterijas, kurios sukelia nemalonų prakaito kvapą, suteikia gaivumo, sausumo ir komforto pojūtį. Dezodorantuose esantys ingredientai nedirgina odos, ją intensyviai maitina, todėl puikiai tinka iš karto po skutimosi. Save24 rasite populiariausių prekinių ženklų Nivea, Adidas, Loreal, Clinique ir kt. vyriškų ir moteriškų dezodorantų kasdieniam naudojimui. 

Efektyvūs antiperspirantai gausiai prakaituojantiems

Vargina gausus prakaitavimas? Ar jau bandėte pakeisti įprastą dezodorantą į antiperspirantą? Tai ilgalaikiu poveikiu pasižyminti priemonė, užtikrinanti efektyvią apsaugą nuo nemalonaus kvapo ir diskomfortą keliančių prakaito dėmių ant rūbų. Antiperspirantuose esantys ingredientai reguliuoja šilumą, sugeria prakaitą, o prakaitavimo intensyvumas sumažėja net keletą kartų. Save24 asortimente rasite rutulinių ir purškiamų antiperspirantų, skirtų jautriai ir normaliai odai. Jautriai odai rekomenduojama rinktis švelnesnes, bekvapes priemones, tokias kaip Vichy Stress Resist Anti-Perspirant 72H moterims ir Clinique for Men Skin Supplies Stick vyrams. Svajojate apie gaivos pojūtį po intensyvios treniruotės ar įtemptos dienos metu? Rinkitės antiperspirantus ir dezodorantus, praturtintus kvapiosiomis medžiagomis.

Purškiami, pieštukiniai ar rutuliniai dezodorantai?

Dėl savo formos rutuliniai dezodorantai puikiai padengia visą pažasties sritį, tačiau pasitepus jais galite jausti nemalonią drėgmę. Rutuliniai dezodorantai dėl savo konsistencijos įsigeria lėčiau nei pieštukiniai ar purškiami dezodorantai, tačiau dėl kompaktiškos, mažai vietos užimančios pakuotės, jie itin mėgstami keliautojų. Pieštukiniai dezodorantai taip pat sklandžiai slysta oda, yra kompaktiškesni ir nepalieka dėmių ant dėvimų drabužių. Tuo tarpu purškiami dezodorantai labiausiai vertinami dėl greito įsigėrimo į odą, o platus purškiamų dezodorantų kvapų pasirinkimas leis atrasti savo favoritą. 

Itin gausus vyriškų ir moteriškų dezodorantų ir antiperspirantų pasirinkimas Save24 asortimente užtikrins, kad kiekvieną dieną jaustumėtės gaiviai. Purškiami, rutuliniai ir pieštukiniai dezodorantai, atliks savo funkciją ir apsaugos jus nuo nemalonaus kvapo ar gausaus prakaitavimo įvairiose gyvenimiškose situacijose. Nevaržykite savęs ir net karščiausiomis dienomis. 

Plačiausią pasirinkimą siūlome purškiamų dezodorantų. Kataloge rasite daugiau nei 300 skirtingų produktų. Sutaupykite pirkdami internetu – Save24 visada mažesnės kainos.

Taip, skiltyje Dezodorantai rasite ir specialius rinkinius, kuriuose ne tik dezodorantai, bet ir dušo geliai, vanduo po skutimosi. Rinkinius turime tiek vyrams, tiek moterims.

Save24 kataloge rasite Adidas, Beyonce, Calvin Klein, Collistar, David Beckham, Dove, Mexx, STR8 ir daugelio kitų prekinių ženklų dezodorantų ir antiperspirantų.