Dezinfekcinės Priemonės

Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų

Pastaruoju laikotarpiu kaip niekad svarbia tapusi visapusė higiena skatina pasirūpinti atitinkamomis dezinfekavimo priemonėmis. Jų pravartu turėti ne tik namuose, bet ir biure, automobilyje ar net rankinėje. Save24 rasite platų dezinfekcinių priemonių pasirinkimą: nuo koncentruotų skysčių ir dezinfekcinių servetėlių paviršiams valyti iki purškiamo skysčio ar gelio rankoms dezinfekuoti. Ar žinote, kuo skiriasi dezinfekavimo priemonės paviršiams ir rankoms? Kada paviršiams valyti reikėtų rinktis koncentruotą priemonę, o kada užtenka dezinfekcinių servetėlių? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite žemiau. 

Kaip išsirinkti tinkamas dezinfekavimo priemones? 

Asortimente esančios dezinfekavimo priemonės skiriasi intensyvumu, kvapu, naudojimo ypatybėmis, taip pat veikimo laiku. Vienos pradeda veikti iškart, kitos po minutės ar pusės minutės nuo užpurškimo. Dažniausiai tai priklauso nuo produkto sudėties ir paskirties. Būtent todėl pirmiausia rekomenduojame atsižvelgti į priemonės paskirtį ir dezinfekcinius produktus rinktis labai atsargiai. 

Rankų dezinfekcija

Save24 asortimente rasite greitai džiūstančių dezinfekuojančių gelių ir purškiamų skysčių. Nedidelis valomojo gelio buteliukas patogus individualiam naudojimui, nešiojantis kartu su savimi. Didesni kiekiai purškiamų skysčių praverčia biuruose, viešose įstaigose, poliklinikose, nedidelėse maisto parduotuvėse, kirpyklose.

Rankoms skirtos dezinfekavimo priemonės pasižymi neutraliu kvapu, o sudėtyje turi antibakterinių komponentų, taip pat glicerino. Jis puoselėja ir drėkina rankų odą. Tai priemonės, kurios stabilizuoja apsauginį odos sluoksnį ir turi ilgalaikį baktericidinį poveikį. Pasirinkimas priklauso nuo 

Paviršių ir įrankių dezinfekcija

Paviršių dezinfekcijai galima rinktis iš kelių skirtingų priemonių tipų: purškiamų dezinfekcinių skysčių,

valomųjų servetėlių arba koncentruotų skysčių. Purškiamo produktai dar gali būti skysčio arba putų pavidalu, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį į produkto tipą. 

  • Valomosios putos sudėtyje neturi alkoholio, formaldehidų ir fosfatų, tačiau yra papildytos antibakteriniais komponentais, leidžiančiais efektyviai nuvalyti paviršius. Tai praktiška ir efektyvi priemonė intensyvios sveikatos priežiūros skyriuose, SPA ir grožio salonuose esantiems paviršiams.

  • Purškiamas dezinfekcinis skystis, kaip ir putos, tinkamas naudoti medicinos, slaugos namų, sanatorijų, SPA salonų, kirpyklų, mokyklų zonose esantiems paviršiams valyti. Tai gali būti stalai, stalviršiai, rankenos, kirpyklų įranga, neinvazinė medicinos įranga. Privalumas – po valymo nepalieka dryžių ar dėmių. 

  • Ieškote priemonių, skirtų mažiems paviršiams ir medicinos įrankiams valyti? Tam puikiai tinkamos dezinfekcinės servetėlės. Dėl modernios formulės, pagrįstos paviršinio aktyvumo medžiagų sinergija ir nano-micelių technologija, šios dezinfekavimo priemonės išsiskiria plačiu baktericidiniu spektru: naikina bakterijas, grybus, tuberkuliozės bacilas ir virusus. Veikti pradeda per 30 sekundžių. 

  • Koncentruoti dezinfekciniai skysčiai tinkami darbo įrangai ir dideliems paviršiams valyti, pavyzdžiui, lovoms, grindims, stalviršiams, taip pat sienoms. Šio tipo dezinfekavimo priemonės taip pat yra tinkamos apmušalų, stiklo, porceliano, gumos valymui. Prireikus galite rinktis valymo stiprumą: strong ir extra. Svarbu: koncentruoti dezinfekcinis tirpalas prieš naudojimą yra skiedžiamas vandeniu.

Pasirūpinti tinkamomis dezinfekcinėmis priemonėmis nesudėtinga, kai žinote, ko ieškoti. Asortimente esantys produktai įvertinti ekspertų, atitinka visas higienos normas ir yra tinkami naudoti visais sezonais. Pasirūpinkite švara ir visapuse higiena aplink save ir užkirskite kelią virusų bei bakterijų plitimui. 

Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus bei siekio pristatyti prekes kuo saugiau, užsakymų pristatymų laikas gali užsitęsti nuo 5 iki 10 darbo dienų.

Ne, dalis asortimente esančių dezinfekavimo priemonių skirtos tik paviršiams valyti. Rankoms skirtos dezinfekavimo priemonės yra švelnesnės, puoselėja rankas, nesukeldamos sudirgimo ar sausumo. Antibakteriniais komponentais papildyti, tačiau švelniai veikiantys yra Silcare Izosol D bei Silcare Max Hand Gel Cleaner dezinfekciniai skysčiai rankoms.

Koncentrato santykis su vandeniu priklauso nuo norimo priemonės veikimo stiprumo ir trukmės. Siekiant efektyvaus dezinfekavimo priemonės veikimo, skiedžiant koncentratą su vandeniu, mažiausia koncentracija turėtų būti 0,5 %. Naudojant 1 litrą vandens, į jį turėtų būti supilama bent 5 ml koncentruoto dezinfekavimo skysčio.