Dezinfekcinės Priemonės  

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų

Kas yra dezinfekcija ir kam ji reikalinga? Nesvarbu, koks metų laikas ar situacija, dažnas užduoda tokį klausimą bei stengiasi visapusiškai rūpintis higiena ir dezinfekcija. Taigi, dezinfekcija yra fizinių ir cheminių veiksmų seka, kuriuos reikia atlikti siekiant konkrečioje erdvėje išnaikinti nepageidaujamus mikroorganizmus, bakterijas, virusus. Yra profesionalų teikiamos patalpų dezinfekcijos paslaugos, tačiau su paprastesnėmis priemonėmis įprastus veiksmus galime atlikti savarankiškai, tiesiog svarbu žinoti, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį. 

Mūsų asortimente siūlomos dezinfekcinės koncentruotos priemonės paviršiams valyti, taip pat vienkartinio naudojimo servetėlės ir įvairūs purškikliai, kuriuos galima naudoti ne tik gydymo ar kitose viešose įstaigose, bet ir namuose. Tik svarbu jas tinkamai paruošti. 

Dėka nedirginančių sudedamųjų medžiagų, šios priemonės idealiai tinka dezinfekuoti apmušalų medžiagas ir gaminius, pagamintus iš ABS, stiklo, porceliano, gumos, nerūdijančio plieno, taip pat aliuminio, nikelio ir chromo. Šios priemonės taip pat gali būti naudojamos valyti paviršiams, kurie liečiasi su maistu, nes jose nėra formaldehidų ar alkoholio, todėl jos nesukelia alerginių reakcijų ir nedažo paviršių. 

Asortimente esančio Medisept gamintojo priemonės yra labai kruopščiai gaminamos, vertinamos ekspertų ir žymimos standartais, kurie atitinka higienos normas, todėl būsite tikri, kad suteiksite savo paviršiams maksimalią švarią ir jausitės komfortiškai bet kokioje situacijoje.