Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas juodas

Sumažinta kaina! Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas juodas Padidinti

Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas juodas

149

6,99 € 15,99 €

Apie prekę

Ar norėtumėte išbandyti blakstienų tušą, kuriuo paryškintos blakstienos atrodo lyg dirbtinės? Jūsų blakstienos atrodys įspūdingai be jokių pastangų! Ypač didelis šepetėlis ir patentuota technologija su kiekvienu tušo sluoksniu dvigubai storina blakstienas nuo šaknų iki galiukų! Blakstienos atrodo pritrenkiamai.

Spalva - JUODA

Pirkę šią prekę dažniausiai renkasi ir šias:

252 atsiliepimai
Parašyti savo atsiliepimą !
2019-05-14

Daug metu naudoju TIK SI tusa, FANTASTIKA, storina blakstienas puikiai, ilgai uztenka, o kitiems kas pirks ir ateis be pleveles -informuoju-kad esu pirkusi tiesiai is gamintojo ir gaudavau LYGIAI TAIP PAT is gamyklos isvaz.be apsaugines pleveles tik parduotuvese mazmenoje jas klijuoja, tad viskas super!!! ACIU, dydelis komandai, kurjeris pristate per diena, super, geriausi atsiliepmai!!!! ACIU.

2019-04-23

Visada naudoju šį tušą, jis man vienas iš geriausių, tačiau pats tušas buvo be apsauginės plėvelės, dėl kurios galima įtarti, kad prekė yra prasukta ir jau pateko oro, tad šio tušo užtekti gali labai trumpam. Pristatytas puikus, laiku.

2019-04-18

Norėjau išbandyti kažką naujo, labai atsakingai rinkausi,skaičiau komentarus.Iš aprašymo skambėjo labai viliojančiai; ,,dvigubai storina blakstienas nuo šaknų iki galiukų" . Deja teko labai nusivilti,laukto efekto nebuvo, tai labai pigus Max Factor variantas, kuris ,,nuspalvina'' blakstienas juodai.

2019-04-03

Gerb. Irma, Apgailestaujame dėl apgadintos siuntos. Parduodamos prekės yra kokybiškos ir nenaudotos. Gaunami blakstienų tušai originaliai neturi apsauginės plėvelės, o tos, kur matote parduotuvėse, jose ir uždedamos, kadangi ten jie stovi ekspozicijoje ir bet kas gali juos imti ir atidaryti (pas mus to nėra). Prekes perkame urmu saugiai supakuotus (vakuuminėje pakuotėje) po 3 arba 6 vnt., o siunčiame dažniausiai po 1 ar 2 vnt., priklausomai nuo kliento užsakymo, todėl pakuotes ardome.

Daugiau atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas juodas

Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas juodas

Su kiekvienu tušo sluoksniu dvigubai storina blakstienas nuo šaknų iki galiukų!

Spalva - JUODA

Tūris: 13.1 ml

Pristatymas per 1–3 darbo dienas

Šiuo metu keičiamas blakstienų tušo tūbelės dizainas, todėl įsigiję šį tušą gausite jį arba senesnio arba naujesnio dizaino tūbelėje. 

Parašyti atsiliepimą