Darbo Prietaisai Profesionalams

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 99 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 99 dalykų

Profesionalūs plaukų formavimo ir kirpimo prietaisai – svarbi nepriekaištingų darbo rezultatų sudedamoji dalis. Save24 esančiame kataloge siūlome profesionalią techniką už patrauklią kainą. Atidžiai surinktame prekių kataloge jūsų laukia profesionalūs plaukų tiesintuvai, garbanojimo žnyplės, kirpimo mašinėlės ir plaukų džiovintuvai. Išsirinkite tinkamiausius prietaisus darbui jau dabar. 

Ergonomiški ir darbui salonuose pritaikyti prietaisai

Dairotės, kuo galėtumėte atnaujinti savo darbo įrangą neišlaidaudami? Išsirinkti neturėtų būti sudėtinga! Kataloge daug žinomų ir grožio profesionalų jau pamėgtų prekinių ženklų. Tarp jų: L‘Oreal plaukų tiesintuvai bei Fox kirpimo mašinėlės, plaukų džiovintuvai ir garbanojimo žnyplės. Dirbti su profesionalams pritaikytais, ergonimiškais ir akiai patraukliais prietaisais – vienas malonumas. Žemiau išskiriame kelis Fox prietaisų privalumus, darbą grožio salone paverčiančius malonumu. 

  • Fox plaukų tiesintuvai turi keramines arba veidrodinio titano plokšteles, padedančias apsaugoti plauką nuo pažeidimų, užtikrinant ne tik sklandų slydimą, bet ir stulbinančius rezultatus.

  • Fox plaukų džiovintuvai, kaip ir tiesintuvai turi reguliuojamos temperatūros bei automatinio išsijungimo funkciją.

  • Srities profesionalus taip pat džiugina išskirtinai darbui salone pritaikytas prietaisų dizainas: ilgas, net 3 metrus siekiantis laidas, galintis suktis 360 kampu ir nesusipainioti.

  • Patogus valdymas viena ranka – dar vienas Fox grožio prietaisų privalumas, leidžiantis dirbti efektyviai ir džiaugtis įspūdingais rezultatais. 

Išskirtinai grožio specialistams sukurti prietaisai Save24 kataloge – patraukliomis kainomis. Tad pirkti juos internetu – ne tik protingiau, bet ir daug taupiau.

Prietaiso pasirinkimo ypatybės

Sudėtinga išsirinkti tinkamiausius prietaisus darbui? Žemiau rasite keli naudingus patarimus, padėsiančius lengviau apsispręsti, nepriklausomai nuo to, ar jus domina plaukų tiesintuvai, garbanojimo žnyplės, džiovintuvai ar kirpimo mašinėlės. 

  • Prietaiso galia ir funkcijos. Tai vienas esminių kriterijų, renkantis plaukų formavimo prietaisus. Dirbant su skirtingų tipų plaukais, optimaliausia rinktis džiovintuvą, turintį temperatūros ir galios reguliavimo galimybę. Analogiška taisyklė galioja ir renkantis plaukų tiesintuvus. Reguliuojama temperatūra ir galia leidžia pritaikyti prietaisą prie skirtingų plauko tipų, taip sumažinant riziką pažeisti plauką.

  • Prietaiso komplektacija. Renkantis plaukų džiovintuvą, komplektacija ir priedai – ypač aktualu. Vis tik, tai prietaisas, skirtas ne tik plaukų džiovinimui, bet ir modeliavimui, formavimui, glotninimui ar tiesinimui. Papildomi antgaliai leidžia maksimaliai išnaudoti prietaiso galimybes ir plačiai jį pritaikyti kasdieniame darbe. 

  • Prietaiso spalva. Nors ši dalis – tik estetinė, norint išlaikyti darbo vietos vientisumą, spalvos taip pat turi savo vaidmenį. Ar tai būtų funkcionalūs plaukų tiesintuvai, ar plaukų džiovintuvai, darbuotis su prietaisais, priklausančiais vienai kolekcijai – daug maloniau.

Ieškokite tų prietaisų, kurie darbą paverstų ne tik efektyvesniu, bet ir malonesniu. Kilus klausimų, Save24 komanda pasiruošus padėti ne tik atsakydami į kilusius klausimus, bet ir atrandant labiausiai jūsų poreikius atitinkančius plaukų formavimo prietaisų. Kirpimo mašinėlės, džiovintuvai ir plaukų tiesintuvai internetu iš Save24 – pigiau, greičiau ir patogiau.

Taip, visi asortimente esantys karščio pagrindu veikiantys plaukų formavimo prietaisai, turi bent 2 temperatūros reguliavimo režimus.

Plaukų kirpimo mašinėlės pasirinkimas priklauso nuo to, ar priemonė bus naudojama buitiniu pagrindu namuose, ar profesionaliam naudojimui ir darbui su klientais.

Jei plaukų kirpimo mašinėlė domina naudojimui namuose, atsižvelkite į plaukų tipą ir storį. Storiems plaukams reikalinga galingesnė mašinėlė su kuo daugiau ilgio nustatymų. Taip pat dažnai praverčia vandeniui atsparus korpusas – jį lengviau plauti ir prižiūrėti.

Jei plaukų kirpimo mašinėlė domina profesionaliam naudojimui, skirkite dėmesio prietaiso varikliui, akumuliatoriaus ypatybėms. Svarbu ne tik lengva priežiūra ar galingas variklis, bet ir greitas mašinėlės pakrovimas.

Save24 asortimente turime išskirtinai profesionalams skirtas FOX kirpimo mašinėles su ličio baterijomis, leidžiančias nepertraukiamai dirbti nuo 45 iki 90 minučių. Išsirinkite tinkamiausią už patrauklią kainą.

Specialistams, kasdien dirbantiems su skirtingo tipo plaukais, visada verta rinktis džiovintuvą, turintį temperatūros reguliavimo funkciją, nes skirtingiems plaukams reikalingas skirtingas džiovinimo karštis taip pat atsižvelkite į džiovintuvo komplektaciją bei ergonomiką. Svarbu, kad prietaisas būtų ne tik funkcionalus, bet ir patogus naudoti kasdien. Save24 asortimente rasite išskirtinai grožio specialistams skirtus FOX prekės ženklo džiovintuvus, už patrauklią kainą.