Mokėjimo surinkimo būdai:

1. Elektroninė bankininkystė.

Greičiausias mokėjimo būdas, kuomet atlikus pavedimą užsakymas iš kart pažymimas kaip apmokėtas ir pradedamas vykdyti. Šiuos mokėjimus renkame per Paysera mokėjimo bendrovę. Atlikės užsakymą ir pažymėjęs banką, kuriame turi sąskaitą, klientas nukreipiamas į Paysera įskiepį, kur suvedęs savo elektroninės bankininkystės duomenis, pasirininkęs jam priimtiniausią pavedimo patvirtinimo būdą patogiai ir greitai atlieka mokėjimą. 

2. Bankiniu pavedimu į mūsų "SwedBank", "SEB Bankas" sąskaitas.

Norintiems atsiskaityti bankiniu pavedimu, bet neturintiems nei vienos iš šių (Swed ar SEB) bankų sąskaitų patariame rinkis SwedBank sąskaitą, nes į šią sąskaitą pinigai iš kitų bankų patenka greičiausiai.

Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu ir patvirtinus užsakymą jis rezervuojamas 1 darbo dienai. Per šį laiką turite apmokėti sąskaitą pagal baigiamajame žingsnyje gautus mūsų įmonės rekvizitus arba  į savo el. paštą gautą sąskaitą. 
Sąskaita (rekvizitai apmokėjimui) ateis į Jūsų registracijos metu mums nurodytą elektroninį paštą (jeigu negavote patikrinkite ir spam-šlamšto dėžutę). Jeigu nurodėte neteisingą el. paštą, tuomet susisiekite su mumis ir mes jį ištaisysime.
Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 1 darbo dienos. Jį anuliavus, norėdami pirkti, Jūs turėsite prekes užsakyti iš naujo. 

Mūsų sąskaitos:

MB "Savelita"

AB "SwedBank": LT677300010138742800

AB SEB bankas:  LT617044060007955037


3. Apmokėjimas gavus prekes.

Jums nereikia apmokėti užsakymo, už prekes galite apmokėti patogiai ir greitai tuomet kai jas pristatys kurjeris ar jos bus Jūsų pasirinktame paštomate ar pašto skyriuje.

Norintiems atsiskaityti grynais pinigais patariame rinktis pristatymą per kurjerį arba į Jūsų pasirinktą pašto skyrių, nes paštomatas grynųjų pinigų nepriima.