Visi užsakymai vykdomi tik gavus apmokėjimą už prekes

Atsiskaitymo budai:

1. Per MisterTango mokėjimo platformą;

El. parduotuvėje naudojama saugi MisterTango mokėjimo inicijavimo sistema, kurios vedlio pagalba atliksite pavedimą pagal mūsų suformuotus mokėjimo duomenis. MisterTango veiklą kontroliuoja Lietuvos Bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Daugiau apie MisterTango: https://mistertango.com/lt/

2. Bankiniu pavedimu į mūsų "SwedBank", "SEB Bankas" ir "DNB Banko" sąskaitas.

Norintiems atsiskaityti bankiniu pavedimu, bet neturintiems nei vienos iš šių (Swed, DNB ar SEB) bankų sąskaitų patariame rinkis SwedBank sąskaitą, nes į šią sąskaitą pinigai iš kitų bankų patenka greičiausiai.

Pasirinkus mokėjimą bankiniu pavedimu ir patvirtinus užsakymą jis rezervuojamas 1 darbo dienai. Per šį laiką turite apmokėti sąskaitą pagal baigiamajame žingsnyje gautus mūsų įmonės rekvizitus arba  į savo el. paštą gautą sąskaitą. 
Sąskaita (rekvizitai apmokėjimui) ateis į Jūsų registracijos metu mums nurodytą elektroninį paštą (jeigu negavote patikrinkite ir spam-šlamšto dėžutę). Jeigu nurodėte neteisingą el. paštą, tuomet susisiekite su mumis ir mes jį ištaisysime.
Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 1 darbo dienos. Jį anuliavus, norėdami pirkti, Jūs turėsite prekes užsakyti iš naujo.
 

Mūsų sąskaitos:

MB "Savelita"

AB "SwedBank": LT677300010138742800

AB SEB bankas:  LT617044060007955037

AB DNB bankas: LT854010051001958363