Barzdos priežiūros priemonės

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 76 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 76 dalykų

Sakoma, kad barzda yra vyriškumo, fizinės brandos ir pasitikėjimo savimi ženklas. Tačiau turėti vešlią ir sveikai atrodančią barzdą nėra taip paprasta – reikia įdėti daug darbo ir turėti kantrybės. Save24 asortimente esančios pagrindinės barzdos priežiūros priemonės – prausikliai, serumai, aliejai, šampūnai, kondicionieriai, formavimo priemonės – palengvins kasdienius barzdos priežiūros darbus, pagerins barzdos būklę, ją sudrėkins ir pamaitins, o modeliavimo priemonės padės susikurti tobulos išvaizdos barzdą.

Barzdos priežiūros priemonės

Ne paslaptis, kad šiandien vyrams barzda yra tapusi svarbi stiliaus detalė, tačiau ja rūpintis gali būti didelis iššūkis. Siekiant turėti sveiką ir vešlią barzdą pirmiausia pasirūpinkite jūsų odai tinkančiu prausikliu. Save24 asortimente rasite barzdos prausiklių, šampūnų ir specialių valiklių pritaikytų sausai, jautriai ir po skutimosi sudirgintai odai. Prausikliai efektyviai valo ir šalina nešvarumus, formavimo priemonių likučius, maitina, drėkina ir stiprina jūsų barzdos plaukus. Jeigu turite vešlią barzdą rekomenduojame naudoti ir Dear Barber kondicionierių. Jis minkština barzdos plaukus, suteikia jiems švelnumo.

Aliejai barzdai

Barzdos aliejus - tai populiari priežiūros priemonė, suteikianti barzdai nepriekaištingą kvapą, žvilgesį ir grožį. Profesionalūs barzdaskučiai šią priemonę itin vertina dėl jų naudingųjų savybių. Kiekvienas aliejus pasižymi tam tikromis savybėmis ir yra naudojamas ne vien dėl kvapo. Pavyzdžiui, Save24 asortimente galite rasti barzdos priežiūros priemones praturtintas natūralių migdolų ir argano aliejais. Jie minkština, drėkina barzdos plaukus, palengvina jų iššukavimą bei suteikia vešlumo. Šį aliejų galite rinktis trijų kvapų – žaliuojančių kalvų, levandų ir medienos, citrusinių vaisių ar gaivaus vasaros pušyno aromato. Asortimente taip pat rasite makadamijų ir avokadų aliejų arba kedrų aliejumi praturtintas veido plaukų priežiūros priemones, kurios gali išspręsti tokias odos problemas kaip paraudimas, perštėjimas ar sausumas. 

Barzdos aliejaus naudojimas paprastas: kelis lašus priemonės įmasažuokite į sausą barzdą. Priemonę patartina naudoti vieną arba du kartus per dieną.

Barzdos modeliavimo priemonės

Norint sumodeliuoti norimos formos barzdą jums gali prireikti kelių svarbių priemonių – balzamo arba formavimo pomados ir šepečio arba šukų. Paskutiniame barzdos priežiūros etape balzamas padeda suformuoti ir kondicionuoti barzdą, suteikia jai spindesio.

Naudojimas: tarp delnų patrinkite nedidelį kiekį balzamo, perbraukite priemonę per barzdą ir su šukomis formuokite barzdą.

Profesionalios American Crew, Mr. Bear Family, Reuzel, L'OREAL barzdos priežiūros priemonės suteiks klasikinį vyrišką aromatą, o jūs galėsite džiaugtis stilingai atrodančia barzda. Jeigu auginate ne tik barzdą, bet ir ūsus, Save24 asortimente rasite net kelis skirtingus ūsų vaškus. Jie leis išlaisvinti fantaziją ir susikurti išskirtinį įvaizdį.

Profesionalios barzdos priežiūros priemonės – šampūnai, prausikliai, aliejai ir balzamai – viskas, ko reikia stilingai ir sveikai atrodančiai barzdai Save24 internetinėje parduotuvėje. Rinkitės iš gerai žinomų prekinių ženklų American Crew, Tigi Bed Head, Reuzel, Dear Beard, Mr. Bear Family, Proraso, Redken ir susikurkite norimą barzdos formą vos keliais žingsniais.

Barzdos priežiūra priklauso nuo gyvenimo būdo. Intensyviai sportuojantis rekomenduojama skirti barzdai dėmesio kelis kartus per savaitę, kitiems užtenka išplauti barzdą kartą per savaitę. Tokios barzdos priežiūros priemonės kaip aliejai ir serumai turėtų būti naudojami kartą ar du per dieną. Save24 rasite platų jų asortimentą – išsirinkite ir įsigykite juos mažesne kaina.

Taip, asortimente rasite ir barzdos priežiūrai skirtų rinkinių. Jų sudėtyje: tualetinis vanduo, ūsų vaškas bei barzdos aliejus. Tokie rinkiniai taip pat puikiai tinkami ir kaip dovana barzdą auginantiems draugams ar artimiesiems.

Daugiausiai dėmesio beveik visada sulaukia Gillette gamintojo keičiamos skustuvų galvutės bei aukštos kokybės American Crew skutimosi bei barzdos priežiūros produktai. Įsigykite juos pigiau jau dabar ir sutaupykite.