Asmens higienai

 • Dušo želė

  Kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi, todėl ir prausiantis po dušu vieni siekia intensyvios kūno odos priežiūros, kiti ieško atgaivos po sunkios darbo dienos ar treniruotės. Kiekvienas ras sau tinkančią priemonę – nuo švelnaus dušo kremo, drėkinančio dušo aliejaus iki atgaivinančio po sunkios treniruotės sportinio dušo gelio. Mėgstamas kvepalų kvapas išliks ilgiau naudojant to paties kvapo kūno prausiklį.
  Jei mėgstate gaivias jūros ar vandenyno bangas, estate vandens sporto mėgėjas – jums puikiai tiks atgaivinantys ir gaiviai jūra, citrusiniais vaisiais ar gėlėmis kvepiantys dušo geliai. Siekiantiems švelnios, minkštos ir švytinčios odos, rasite dušo gelius praturtintus natūraliais aliejais. Vyrai ras mentoliu ir mėtomis dvelkiančius puikiai atgaivinančius, žvalumo suteikiančius dušo gelius, o mažylius palepinkite jų mėgstamų filmukų personažų prausikliais.
  Čia rasite gausų garsių prekių ženklų Adidas, Nivea, Xpel, Tesori D Oriente, Kallos, Dermacol dušo gelius.

 • Dezodorantai

  Nemalonus prakaito kvapas gali būti rimta problema, kuri ne tik mažina pasitikėjimą savimi, bet ir sukelia diskomforto jausmą esant viešoje aplinkoje ar bendraujant su aplinkiniais. Gaivos jausmas užtikrina gerą savijautą, pasitikėjimą savimi.
  Itin gausus dezodorantų, antiperspirantų pasirinkimas užtikrins, kad jausitės gaiviai visą dieną. Purškiamas, rutulinis, pieštukinis ar miltelinis dezodorantas ne tik atliks savo funkciją, bet ir apsaugos nuo prakaito ir nemalonaus kvapo įvairiose gyvenimiškose situacijose.
  Siūlome didelį Adidas, Clinique, Clarins, Nivea, Loreal, mėgstamų kvepalų gamintojo dezodorantų pasirinkimą, todėl kiekvienas ras mėgstamo kvapo, tekstūros ir rūšies produktą ir nebesibaimins dėl staiga užklumpančio nemalonaus prakaito kvapo.

puslapyje
Rodoma 1 - 36 iš 1647 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 1647 dalykų

Asmens higiena – tai kasdienis mūsų grožio ir geros savijautos ritualas. Vieni juo mėgaujamės ilgiau, kiti trumpiau. Rytais kūnas pažadinamas naujai dienai, o vakarais, po ilgos dienos norime jį vėl atgaivinti ir pasiruošti poilsiui. Efektyviai higienai užtenka keleto produktų – mėgstamo kvapo dušo gelio ir dezodoranto, kad savo kūnui suteiktume švaros ir gaivos pojūtį ir pasitikėjimo savimi.
Pasitikėjimas savimi, mėgstamo aromato dvelksmas ir nuolatinis gaivos pojūtis reikalingas kiekvieną dieną, įvairiose gyvenimiškose situacijose. Todėl asmens higienai skirtų produktų dėka galime jaustis patogiai ir užtikrintai. Dušo gelis, muilas, dezodorantas atrodo nereikšmingi produktai, tačiau be jų – lydėtų nemalonus kvapas ir diskomforto jausmas.
Siūlome į gyvenimą žvelgti optimistiškai, su šypsena veide, išsirinkti malonaus kvapo, mėgstamų kvepalų aromato Clavin Klein, Versace, Hugo Boss, Adidas, Elizabeth Arden, Kallos, Goldwell, Xpell, Tesori D Oriente asmens higienos prekes.