Apsauginės priemonės

puslapyje
Rodoma 73 - 108 iš 164 dalykų
Rodoma 73 - 108 iš 164 dalykų

Nerūpestingas atostogų dienas leidžiate saulėtame paplūdimyje? O gal dažnai mėgaujatės saulės voniomis nuosavame kieme? Arba tiesiog daug laiko dirbate ar pramogaujate lauke plieskiant saulei? Kad ir kokia veikla užsiimtumėte gryname ore, apsauginės priemonės nuo saulės yra būtinos ne tik saulėtą, bet ir apniukusią dieną.

Nors saulės spinduliai gerina nuotaiką, suteikia daugiau pozityvumo ir stiprina organizmą, reikėtų neužmiršti, kad jie yra pavojingi mūsų odai. Neapdairiai mėgaudamiesi saulės voniomis galime padaryti savo odai meškos paslaugą: veikiama žalingų UV spindulių ji nudega, parausta, išsausėja, suglemba, greičiau sensta, saulė padidina ir įvairių odos ligų riziką. Tam, kad laikas, kurį praleidžiate saulėje, teiktų ne žalą, o malonumą, odą prieš einant į lauką visuomet reikia tinkamai paruošti. Save24.lt lentynose Jūsų jau laukia įvairios apsauginės priemonės nuo saulės, skirtos tiek veidui, tiek visam kūnui: apsauginiai losjonai, kremai nuo saulės, apsauginiai purškikliai nuo saulės ir kiti produktai.

Kūno kremai nuo saulės

Kremai nuo saulės efektyviai saugo odą nuo žalingo UV spindulių poveikio, galimo odos paraudimo, niežulio, sausumo pojūčio ir priešlaikinio odos senėjimo. Renkantis, kuris apsauginis kremas nuo saulės geriausiai tiktų Jūsų odai ir kokia apsauga jai reikalinga, visuomet pravartu atsižvelgti į odos tipą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite tiek vidutinę (SPF15, SPF20), tiek aukštą (SPF30, SPF40, SPF50) ar net itin aukštą (SPF50+) apsaugą suteikiančių kūno kremų nuo saulės. Žinoma, jei Jūsų kūno oda šviesi, jautri, linkusi į paraudimus ir sudirgimus, geriausias kremas nuo saulės būtų su kuo didesne SPF apsauga, pavyzdžiui, Eucerin kremas-gelis nuo saulės su SPF50, o jei Jūsų oda pakankamai tamsi ir dažniausiai įdega rusvai, gali būti pasirenkamas ir žemesnę apsaugą suteikiantis kremas nuo saulės. Vis dėlto, jei saulėtą dieną daug laiko praleidžiate gryname ore, ant odos turėtų būti tepami tokie apsauginiai kremai, kurie suteiktų bent jau SPF30 apsaugą.

Veido kremai nuo saulės

Veido oda yra plonesnė nei kitose kūno vietose ir nėra pridengiama drabužiais, todėl daug dažniau patiria saulės spindulių daromą žalą. Todėl tinkamai apsaugoti veido odą padeda apsauginiai kremai veidui, kurie turi ne mažesnę nei SPF30 apsaugą. Tačiau, jei Jūsų veido oda yra stipriai pigmentuota, kuperozinė ar greitai parausta, produktai su SPF50 veidui suteiks reikiamą apsaugą nuo saulės, neleis odai išsausėti, suglebti ir apsaugos nuo ankstyvo raukšlių atsiradimo. Bielenda veido kremas su SPF50+ ar Collistar kremas nuo saulės su SPF50 veidui – tik keli variantai iš plataus Save24.lt veido kremų nuo saulės asortimento.

Vaikams skirti kremai nuo saulės

Vaikų oda yra jautresnė ir plonesnė nei suaugusiųjų, todėl ją daug stipriau veikia UV spinduliai, ji greičiau nudega, parausta, pradeda kaisti, gali prasidėti alerginės reakcijos. Dėl to nuolatinė apsauga nuo saulės vaikams yra būtina, ypač šiltuoju metų laiku. Be to, visuomet turėtų būti pasirenkamas kremas nuo saulės vaikams arba kremas nuo saulės kūdikiams, nes šios priemonės sukurtos ir pritaikytas būtent jautriai mažylių odelei. Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys produktai, pavyzdžiui, Eucerin kremas nuo saulės vaikams ar Sebamed apsauginis kremas nuo saulės vaikams, yra sukurti patiems mažiausiems saulės mylėtojams, kai kurie tinka net kūdikiams nuo 3 mėnesių.

Losjonai nuo saulės

Jei apsauginiai kūno kremai Jums per riebūs, odą nuo žalingų UV spindulių apsaugoti gali padėti kūno losjonai nuo saulės, kurie lengvai ir tolygiai pasikirsto ant odos, greitai susigeria ir nepalieka riebumo jausmo. Apsauginiai losjonai vaikams, apsauginiai losjonai jautriai odai, drėkinamieji losjonai nuo saulės ar visi kiti Save24.lt esantys losjonai pasižymi skirtinga SPF apsauga (nuo SPF6 iki SPF50+), todėl leidžia pasirinkti tai, ko labiausiai reikia Jūsų ar Jūsų artimųjų odai.

Apsauginiai purškikliai nuo saulės

Purškikliai nuo saulės apsaugo veidą ir kūną nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, o skysta konsistencija leidžia itin patogiai ir lengvai paskirstyti priemonę ant odos. Kai kurių gamintojų apsauginiai purškikliai gali suteikti minimalią apsaugą, pavyzdžiui, Malibu purškiamas losjonas nuo saulės su SPF6, kiti – itin aukštą apsaugą, kuri padeda apsaugoti net ir jautrią odą ar ploną ir greitai pažeidžiamą vaikų odelę.

Svarbu pažymėti, kad ne kiekvienas apsauginis kremas ar kita priemonė nuo saulės turi plataus spektro (angl. broad spectrum) apsaugą, t. y. apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių. Todėl, jei norite suteikti visapusišką apsaugą savo odai, prieš perkant apsauginę priemonę nuo saulės, nepamirškite atkreipti dėmesio į tai, ar pasirinktas kremas nuo saulės, losjonas nuo saulės ar apsauginis purškiklis yra papildytas tiek nuo UVA, tiek nuo UVB spindulių apsaugančiais komponentais, pavyzdžiui, cinko oksidu ar titano dioksidu.

Kūno kremas nuo saulės, purškiklis nuo saulės ar bet kuri kita apsauginė priemonė po kurio laiko nusitrina, nusivalo ar susigeria, todėl jos veiksmingumas sumažėja. Dėl to visos apsauginės priemonės turėtų būti naudojamos pakartotinai kas kelias valandas, ypač stipriai suprakaitavus, po sporto ar išsimaudžius vandenyje.

Žinoma. Save24.lt asortimente yra veido kremų, kurie apsaugo odą nuo UV spindulių daromos žalos, tačiau taip pat suvienodina veido spalvą, maskuoja smulkius trūkumus ir suteikia odai natūraliai spindinčią išvaizdą. Shiseido Sports BB vandeniui atsparus kremas nuo saulės ar Eucerin Sun CC Creme SPF50+ kremas nuo saulės su atspalviu – tik keli galimi variantai.

Kremas su SPF apsauga saugo odą nuo nugedimų, o ne nuo įdegimo. Žinoma, kuo didesnė SPF apsauga, tuo oda įdega lėčiau, tačiau nei viena priemonė nuo saulės neapsaugo mūsų odos visu 100 procentų. Todėl, naudojant apsaugines priemones nuo saulės, bronzinis odos atspalvis atsiranda ne taip greitai, tačiau yra tolygus ir saugus Jūsų odai.